Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Sekret. Bracia Winslow #3

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Max Monroe
Wydawnictwo:
Editio Red
Serie wydawnicze:
Bracia Winslow
Wydawnictwo:
Editio Red
Serie wydawnicze:
Bracia Winslow
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
416
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka (29,40 zł najniższa cena z 30 dni)

49,00 zł (-35%)
31,85 zł

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(29,40 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook (24,50 zł najniższa cena z 30 dni)

49,00 zł (-25%)
36,75 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(24,50 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Autor bestsellerów New York Timesa i USA Today

Ty uważał się za najprzystojniejszego z braci Winslowów. Dodatkowo był inteligentny i potrafił postępować z kobietami. Wykładał na Uniwersytecie Nowojorskim, a umiejętność wplatania wierszy Walta Whitmana w rozmowę dodawała mu nieodpartego uroku. W głębi serca jednak Ty odczuwał dziwny lęk. I to uczucie zaprowadziło go do Cleo, tajemniczej wróżki, która kiedyś trafnie przewidziała przyszłość jego braci. Tyle że słowa Cleo wcale go nie uspokoiły.

Nowy Jork przywitał wracającą do domu Rachel Rose siarczystym mrozem i obietnicą szalonej i... być może nieprzyzwoitej zabawy w Sekretnym Klubie. Co prawda Rachel wkrótce miała zostać poważną studentką Uniwersytetu Nowojorskiego, tego wieczoru jednak postanowiła zaszaleć. A także sprostać wyzwaniu, jakie przygotowało dla niej przeznaczenie: miała sprawić, aby zapamiętał ją najgorętszy facet w klubie. I wszystko wskazywało na to, że jej się udało.

Rachel sądziła, że więcej nie spotka przystojniaka z klubu, zresztą on nie poznał nawet jej imienia. Tymczasem los przygotował dla niej niespodziankę: oboje spotkali się na uczelni. Facet okazał się przystojnym profesorem literatury angielskiej, a ona miała być... jego asystentką. I to przez cały semestr! Wkrótce Ty rzucił Rachel wyzwanie. Był to rodzaj sekretnej gry, a zwycięzca miał wziąć wszystko. Rachel postanowiła wygrać za wszelką cenę.

Początkowo droga do zwycięstwa wydawała się całkiem prosta: wystarczyło się nie zakochać...

Czy wiedziałaś, co robisz, gdy przyjmowałaś ten zakład?


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Pod pseudonimem Max Monroe kryje się duet autorek romansów i długoletnich przyjaciółek — Laurel Ulen Curtis i N.A. Alcorn. Kilka lat temu postanowiły połączyć siły, aby wspólnie tworzyć wciągające, wzruszające historie pełne humoru i namiętności. Dziś książki Max Monroe często goszczą na listach bestsellerów New York Timesa i USA Today, a grono ich wiernych czytelników stale rośnie.

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności