Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Sexy Suit

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Sexy Suit J. H. Croix - okładka książki

Sexy Suit J. H. Croix - tył okładki książki

Sexy Suit J. H. Croix - okładka audiobooka MP3

Sexy Suit J. H. Croix - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
224
Druk:
oprawa miękka

Addie Castille dorastała w Nowym Orleanie. Mówiła z miękkim, południowym akcentem, a po swoich kreolskich przodkach odziedziczyła odwagę i zamiłowanie do piękna. Przyjechała do Nowego Jorku, by rozwinąć skrzydła i zacząć od nowa. No i miała tu dom: wspaniały, stary dom, który zapisała jej w spadku cioteczna babka. Niedługo po przeprowadzce zaginął ukochany pies Addie. Szczęśliwie odnalazł się po paru dniach, kilka przecznic dalej, uwięziony w starej piwnicy. Kiedy dziewczyna usiłowała wydostać zwierzę przez piwniczne okienko, zjawił się Ryan — arogancki, chłodny, za to powalająco przystojny.

Ryan Blake zamiast policji wezwał lekarza, bo śliczna dziewczyna podczas próby włamania mocno się pokaleczyła. To było bardzo nie w jego stylu. W końcu ten bogaty i szanowany biznesmen nie poddawał się emocjom ani porywom uczuć. Sensem jego życia była praca, a nie pomaganie przypadkowym dziewczynom czy zwierzętom. Jednak Addie przykuła jego uwagę. W Nowym Jorku była niezwykłym zjawiskiem. Przypominała radosny kwiat słonecznika rozkwitły w środku zimy.

Nie mieli zamiaru spotykać się po raz kolejny. Ale stało się. Najpierw był pierwszy pocałunek, potem kolejne. Trudno było wyobrazić sobie ich razem. Dziewczyna z Południa i typowy nowojorczyk. Radosny uśmiech Addie i chłodny błysk w oczach opanowanego Ryana. To nie miało prawa się udać — przecież dzieliło ich tak wiele. Tyle że dla tak cudownej, mądrej dziewczyny warto zrobić wszystko, prawda?

Jakie sekrety skrywasz pod tym drogim garniturem?


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

O autorze książki

J.H. Croix jest autorką bestsellerów USA Today. Mieszka w małym miasteczku pośród pól w stanie Maine wraz z mężem i dwoma rozpieszczonymi psami. Pisze wciągające współczesne romanse, których bohaterkami są piękne i pewne siebie kobiety, nieodmiennie zakochujące się w imponujących samcach alfa. Uwielbia psy i zwiedzanie klimatycznych miasteczek.

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł