Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Still Alive

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka

Zatańcz ze mną, proszę

Dwudziestodwuletnia Maddy Brown nie ma łatwego życia. Wciąż spotykają ją przykrości ze strony bliskich – rodzina raz po raz ją upokarza i wytyka jej, że jest niewystarczająca. Wreszcie młoda kobieta decyduje, że czas się odseparować od toksycznych krewnych. Wyprowadza się do Chicago, studiuje medycynę, pracuje i… marzy o tym, by realizować największą życiową pasję. Maddy kocha tańczyć i chciałaby się rozwijać także w tym kierunku. Tylko czy obarczona trudną historią i cierpiąca z powodu nerwicy lękowej dziewczyna znajdzie na to czas i miejsce? Sama w wielkim mieście, pośród obcych ludzi? 

Tymczasem przyjazd do Chicago przynosi rozczarowanie. Mieszkanie, które powinno na nią czekać, okazuje się niedostępne. Alternatywą jest dzielenie lokum z niejakim Blaise’em Millerem – gburowatym właścicielem studia tatuażu, wyraźnie niezadowolonym z tego, że ma współlokatorkę. Wygląda na to, że tych dwoje nie znajdzie wspólnego języka. Maddy i Blaise szybko się jednak orientują, że mimo wzajemnej niechęci mogą sobie pomóc…

Powieść dla fanów motywów roommates i enemies to lovers!


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

O autorze książki

Natalia Spychaj - dwudziestoletnia początkująca pisarka i booktokerka. Dzień bez lektury jest dla niej dniem straconym, a wszystkie książki, które pochłania, recenzuje na swoim koncie na Instagramie i TikToku. Kocha herbatę i kotkę Cyzię, nazwaną tak na cześć Narcyzy z serii o Harrym Potterze. Całe swoje życie relacjonuje w mediach społecznościowych.
 

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności