Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

The Downstairs Girl. Bez gorsetu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
The Downstairs Girl. Bez gorsetu Stacey Lee - okładka książki

The Downstairs Girl. Bez gorsetu Stacey Lee - tył okładki książki

The Downstairs Girl. Bez gorsetu Stacey Lee - okładka audiobooka MP3

The Downstairs Girl. Bez gorsetu Stacey Lee - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
352
Druk:
oprawa miękka

Bestseller New York Timesa

Za dnia siedemnastoletnia Jo Kuan pracuje jako służąca niezbyt miłej córki jednego z najbogatszych ludzi w Atlancie, ale nocą przemienia się w „Pannę Sweetie” — autorkę kolumny z radami dla dam z Południa. Kiedy jej rubryka staje się popularna, Jo postanawia wykorzystać siłę pióra, by zaradzić niektórym bolączkom trapiącym społeczeństwo, w którym przyszło jej żyć. A skoro jej odważne teksty podważają pewne „niezmienne prawdy” związane z rasą i płcią, opór przynajmniej części społeczeństwa jest nieunikniony.

Podczas gdy przeciwnicy starają się odkryć, kim w rzeczywistości jest „Panna Sweetie”, znaleziony przypadkowo list sprawia, że Jo rozpoczyna własne poszukiwania. Chce poznać swoją tożsamość, dowiedzieć się, kim byli jej rodzice, którzy porzucili ją jako niemowlę. Kiedy w efekcie tych wysiłków Jo znajduje się na celowniku najbardziej nikczemnej postaci w całej Atlancie, musi zdecydować, czy ona, dziewczyna przyzwyczajona do życia w cieniu, jest gotowa odkryć przyłbicę i otwarcie stawić czoła rzeczywistości.

Czym się zakończy podwójne życie, gdy prawda wyjdzie na jaw?

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Stacey Lee swoją dowcipną, a czasem chwytającą za serce narracją po mistrzowsku tworzy niezwykły dramat społeczny rozgrywający się na amerykańskim Południu w okresie po zniesieniu niewolnictwa.

Stacey Lee jest amerykańską autorką nagradzanych powieści. Urodziła się w południowej Kalifornii, ale jej przodkowie pochodzą z Chin. Założyła organizację We Need Diverse Books, której celem jest promowanie różnorodności oferty wydawniczej dla młodych czytelników. Mieszka z rodziną w okolicach San Francisco.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł