Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

The Midsommar of 1989

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
344
Druk:
oprawa miękka

Kobieta, która straciła wszystko, i mężczyzna, który kiedyś chciał jej to wszystko dać

Isabella po traumatycznych przeżyciach i próbie samobójczej wyjeżdża do jedynego miejsca, które kojarzy jej się ze spokojem. To zaciszne miasteczko w północnej Szwecji, które odwiedzała z rodzicami każdego lata, aż do 1989 roku. Wówczas co rok czekał tam na nią Noah, jej bratnia dusza.

Brutalnie złośliwy los sprawił, że para rozstała się w gniewie, bez wyjaśnienia sobie pewnych spraw. Po szesnastu latach rozłąki rozgałęzione ścieżki wspólnych przeszłości dwojga ludzi znowu się ze sobą krzyżują. Noah pomaga Jezzie rozpocząć nowy życiowy rozdział, jednak co chwilę znika bez słowa. Czyżby źródła jego tajemnicy sięgały daleko wstecz, do 1989 roku i ostatniego lata, które spędzili razem przed rozstaniem i wkroczeniem w dorosłość?

Czy los znowu z nich zadrwi? Czy spotkanie z rockmanem okaże się dla Jezzie ratunkiem, czy może będzie gwoździem do trumny, przepustką na drugą stronę, po której czeka nie tylko śmierć, ale i utracone dziecko i rodzice?

Historia o przepięknej, ponadczasowej miłości - o odnajdywaniu i ratowaniu siebie, o cierpieniu i drugich szansach.

*Książka inspirowana tekstami utworów szwedzkiego zespołu Ghost*


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Emilia J. Lee - urodzona pod znakiem Lwa, w roku Koguta, o drodze życia z numerem 33. Artystyczna dusza. Uwielbia nie tylko rzeźbić i malować, ale również fotografować i projektować biżuterię. Z wykształcenia pedagog, prywatnie zaangażowana mama wyjątkowej dziewczynki i opiekunka trzech czarnych kotów. Entuzjastka przyrody. Interesuje się astrologią, numerologią, mitami, starożytnymi wierzeniami i aspektem duchowości. Inspiracji szuka w otaczającym ją świecie, w którym, jak twierdzi, magię można dostrzec wszędzie, wystarczy tylko dopuścić ją do umysłu i nad nim zapanować. W gwiazdach na niebie widzi zapisane historie, które potem nawiedzają ją w snach. W książce porusza tematy istotne dla współczesnego świata ― nie tworzy jedynie ciekawej fantastyki, ale ukrywa w fabule znaczenia, które mają wyryć się w sercach czytelników.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności