Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Wrota piekieł. Alex Stern. Tom 2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Leigh Bardugo
Wydawnictwo:
Wydawnictwo MAG
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
544
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Ebook (47,32 zł najniższa cena z 30 dni)

58,00 zł (-15%)
49,30 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(47,32 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Bogactwo. Władza. Morderstwo. Magia.

Alex Stern powraca do Ivy League i idzie prosto do piekła.

 

Znajdź bramę do podziemnego świata. Wykradnij duszę z piekła. Prosty plan, tyle że ludzie, którzy wybierają się w tego typu podróż, rzadko wracają. Jednak Galaxy Stern znana jako Alex postanowiła sobie wyrwać Darlingtona z czyśćca, nawet jeśli ma ją to kosztować jej przyszłość w Lete i na Yale.

Ponieważ zakazano im prób ratunku Alex i Dawes nie mogą liczyć na pomoc Dziewiątego Domu, dlatego zbierają grupę wątpliwych sprzymierzeńców, żeby ratować dżentelmena z Lete. Razem będą musieli pokonać labirynt tajemnych tekstów i przedziwnych przedmiotów, żeby odkryć najpilniej strzeżoną tajemnicę stowarzyszeń i przy okazji złamać wszystkie obowiązujące reguły. Kiedy członkowie katedry zaczynają umierać, Alex wie, że to nie jest przypadek. Coś śmiertelnie niebezpiecznego działa w New Haven i jeśli Alex ma przeżyć, to musi wziąć pod uwagę potwory z własnej przeszłości i ciemność, jaka narasta w obrębie murów uniwersytetu.

Bogate w fakty historyczne i typowe dla Bardugo nieoczekiwane zwroty akcji Wrota piekieł ożywiają zawiły świat magii, przemocy i aż zbyt realnych potworów.

Wybrane bestsellery

Zamknij

Wybierz metodę płatności