Bony podarunkowe Prezenty last minute w księgarni editio.pl
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Zlatan. Najlepsi piłkarze świata

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Czytalisek
Wydawnictwo:
Czytalisek
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
164
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka (23,92 zł najniższa cena z 30 dni)

29,90 zł (-30%)
20,93 zł

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(23,92 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook (19,44 zł najniższa cena z 30 dni)

29,90 zł (-45%)
16,45 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(19,44 zł najniższa cena z 30 dni)

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Prezent last minute w editio.pl

Oto "Ibra", mistrz, który nigdy nie rzuca słów na wiatr i zawsze daje z siebie wszystko!

Zlatan Ibrahimović miał trudne początki. Wychował się w RosengArd, niebezpiecznej dzielnicy szwedzkiego MalmO. W rodzinnym domu Zlatana nierzadko panowała napięta atmosfera, lodówka bywała pusta i często trzaskały drzwi. Piłka nożna była tym, co utrzymywało chłopaka z dala od poważniejszych tarapatów. Późniejszy "Ibracadabra" szybko zrozumiał, że aby coś w życiu osiągnąć, musi być najlepszy i bardzo pewny siebie. Właśnie ta pewność siebie, wręcz arogancja, przysporzyła mu sporo problemów na początku jego sportowej drogi na szczyt. Futbol jest przecież sportem zespołowym, a nie popisem jednej gwiazdy.

Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób wybitny, ale arogancki chłopiec z owianej złą sławą dzielnicy stał się napastnikiem światowego formatu. W swoim pierwszym prawdziwym klubie był outsiderem, nielubianym przez kolegów i ich rodziców. Zbyt często faulował i wpadał w gniew. I chociaż trenerzy dostrzegali jego talent i determinację, to praca ze Zlatanem bywała trudna. Na szczęście on sam zdawał sobie z tego sprawę. Kiedy więc pojawiła się prawdziwa szansa, dał z siebie wszystko, aby z niej skorzystać. A potem wszystko potoczyło się bardzo szybko i "Ibra" mógł wpisać do swojego CV takie kluby jak Ajax, Juventus czy AC Milan, w którym niedawno zakończył karierę.

W trakcie lektury tej książki przekonasz się, jak wiele znaczy determinacja i pracowitość. Zrozumiesz, że nawet bieda, niepowodzenia i brak akceptacji nie mogą powstrzymać prawdziwej woli zwycięstwa. Zapamiętasz też, że kariera tego szwedzkiego snajpera rozpoczęła się, gdy Zlatan zrozumiał i zaakceptował najważniejszą prawdę: w futbolu wygrywa drużyna.

 

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Matt Oldfield jest znawcą futbolu, uznanym autorem i redaktorem naczelnym piłkarskiego portalu Of Pitch & Page.

Tom Oldfield jest niezależnym dziennikarzem, zajmuje się sportem i pisaniem biografii znanych piłkarzy. Bracia Oldfieldowie chętnie angażują się we wspólne przedsięwzięcia, by inspirować dzieci i młodzież do walki o sukcesy piłkarskie.

Czytalisek - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności