Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Seria książek "Dotyk ocalenia" - Gabriela Smusz | Editio Red

Lista Kafelki

W sprzedaży
Najczęściej kupowane

Gabriela Smusz od 2018 roku publikuje swoje powieści na serwisie Wattpad pod pseudonimem panna_kotaa. "Dotyk ocalenia" jest jej pierwszą książką wydaną drukiem. Prywatnie autorka jest niepoprawną romantyczką, wielbicielką mrożonej kawy, kotów i Colleen Hoover. Często chowa się we własnym świecie, w wyobraźni, gdzie wymyśla przeróżne historie, które później przelewa na klawiaturę i publikuje.
Seria "Dotyk ocalenia" to historia trudnej relacji dwójki młodych, poturbowanych przez los ludzi. Rodzice Lei giną w wypadku samochodowym, dziewczyna jako jedyna wychodzi z niego cało. Dwa lata później, kiedy w końcu dochodzi do siebie, znowu cudem uchodzi z życiem. Szczęśliwie unika śmierci, gdy zamyślona wchodzi wprost pod koła samochodu... Ale nie uniknie innych skutków tej sytuacji, sięgających o wiele dalej. Bo wtedy właśnie na jej drodze pojawia się on.
Damon to wściekle przystojny, diabelnie niebezpieczny, irytująco pewny siebie chłopak. Małomówny i opryskliwy syn miejscowego bogacza od początku budzi w Lei niechęć, ale też trudno jest jej zapomnieć o oczach w kolorze hebanu i ich głębokim, choć zimnym spojrzeniu. Tylko on może jej pomóc, gdy Lea musi się zmierzyć z pełnym mroku światem, w którym nie obowiązują zasady i wartości moralne, a jedynie trwa niekończący się wyścig na śmierć i życie. Czy uda im się go wygrać? Przekonaj się!