Editio Red zmienia się dla Was!

 


Z dumą prezentujemy nową odsłonę marki Editio Red! Od początku istnienia naszego wydawnictwa jesteśmy mocno związani z literaturą kobiecą i erotyczną. Z biegiem czasu rozwijamy się i zmieniamy. Dlatego, aby podkreślić i odzwierciedlić naszą ewolucję postanowiliśmy odświeżyć markę Editio Red. Ten krok jest dla nas ważny i pozwoli lepiej komunikować nasze wartości i zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości treści. Jakie czekają nas zmiany? Przedstawiamy nasze nowe logo!

 

 

Nowe logo Editio Red

 

 

Jest kobiece i natychmiast kojarzy nam się z romansem! Mamy nadzieję, że pokochacie je równie mocno jak my. Od dziś usta będą kojarzyć nam się z niegrzecznymi, pełnymi pasji i uczuć książkami.

 

Nowe logo to nie jedyna zmiana. Zmieniamy również nasze podejście do dostarczanej treści i interakcji z naszymi czytelnikami. Odświeżamy pasję i miłość do książek! Poszerzamy nasz książkowy repertuar od lekkich i uroczych tytułów po te bardziej zmysłowe i mroczne. Oto książki, które pojawią się pod nowym logiem Editio Red.

 

 

Nowe Editio Red. Poznaj książki z nowym logiem

 

"Słodkie przeznaczenie" Patrycja Szymańska

 

Słodkie przeznaczenie, Patrycja Szymańska nowe Editio Red Mia Montgomery marzy o prawdziwej miłości. Ma dwadzieścia dwa lata i dotąd jej nie doświadczyła ― czytuje o niej w romantycznych powieściach, na razie jednak żaden mężczyzna nie skradł jej serca i nie sprawił, by zabiło szybciej. Niczyje spojrzenie nie nadało kolorów szarej rzeczywistości, w jakiej żyje. Aż na jej drodze stanął Archer Sharewood. 

Wydawałoby się, że to wreszcie ten. Pan idealny. I może faktycznie tak jest, skoro Archer także nie pozostaje obojętny na urok blondwłosej Mii. W końcu dlaczego miałby nie skorzystać z szansy, jaką dał mu los?

Czy Mia i Archer obdarzą się wzajemnie uczuciem? 

A może właśnie to uczucie będzie najpiękniejszą rzeczą, jaką ofiaruje im życie?

 

"Bal uczuć" Aga F. @Necco93

 

Powieść kostiumowa Bal UczućDziewiętnasty wiek. Hope Winward wiedzie spokojne życie w Ameryce. Co prawda małżeństwo jej rodziców może być postrzegane jako nietypowe ― wychodząc za prostego człowieka, matka dziewczyny popełniła mezalians i wywołała wielki skandal ― ale córka jest z nimi szczęśliwa. Niestety, do czasu. Jedno tragiczne wydarzenie odbiera jej równocześnie i matkę, i ojca, a także środki na utrzymanie.

Tragiczne wieści docierają za ocean. W odpowiedzi nadchodzi list. Pannę Winward zaprasza do siebie książę Sussex. Dziewczyna zgadza się popłynąć do Anglii. Spodziewa się, że w rodzinnym kraju rodziców pobędzie kilka tygodni, miło spędzi czas i przy okazji dowie się czegoś więcej o swoich krewnych i przodkach. Na miejscu okazuje się, że nie tylko jej wyobrażenie o angielskiej arystokracji było błędne, ale również że została potajemnie zaręczona z Lucasem, księciem Wilcott. Młody książę jest tak samo niechętny przyszłemu małżeństwu jak jego amerykańska narzeczona...

 

"Ruby. Bloody Valentine" FortunateEm

 

Ruby. Bloody Valentine Autor: FortunateEmVeira Ventura należy do osób, z którymi lepiej nie zadzierać. Niechciana córka naprawdę złego człowieka, która doświadczyła w życiu wszystkiego, co najgorsze. Przetrwała piekło i teraz nie jest ani dobra, ani litościwa. Za to jest wyjątkowo niebezpieczna ― szczególnie dla pewnego typu mężczyzn. Tych, którzy nie szanują kobiet. Głęboko przeświadczonych, że kobietę można kupić, wychować i podporządkować. Kilku z nich już się przekonało, jak bezlitosna potrafi być Veira. Gniją w ziemi albo na dnie oceanu.

Poza kilkoma wyjątkami Veira nienawidzi ludzi. Wściekła na cały świat, zarabia na życie jako płatna morderczyni. Marzy o jednym: by dokonać zemsty. Pierwszym etapem jest wyjście za mąż za Kellera Hartleya. Veira zamierza go wykorzystać, wycisnąć jak cytrynę. Pożreć w całości i wypluć. Zrobi z nim wszystko, czego zapragnie. Zniszczy, zdepcze, a potem... Kto wie, może go naprawi.

 

"Rose in Devil's Arms. Miłość mimo wszystko" Kamila Wiśniewska

 

Rose in Devil's Arms. Miłość mimo wszystko Autor: Kamila WiśniewskaŻycie Rosie wywraca się do góry nogami, kiedy dziewczyna się przekonuje, że jej narzeczony jest gejem. Dwudziestoczterolatka nie czuje się zdradzona. Czuje się oszukana. Dlaczego Sam przez dwa lata nie był w stanie powiedzieć jej prawdy? Zrozpaczona, potrzebuje odreagować. Niespodziewanie na jej drodze staje Ryan. Wysoki, dobrze zbudowany i nieziemsko przystojny, wydaje się wręcz stworzony do tego, by spędzić z nim jedną, niesamowitą noc. Tylko jedną, skoro już następnego dnia Rosie orientuje się, że Ryan to groźny gangster.

Przerażona dziewczyna się ukrywa. Ma nadzieję, że nigdy więcej nie spotka człowieka, z którym połączyła ją chwilowa namiętność. Szybko się przekonuje, że tamta noc będzie miała konsekwencje, ale decyduje się ponieść je w pojedynkę. Tymczasem Ryan nie potrafi o niej zapomnieć. Zamierza ją odnaleźć i związać ze sobą na zawsze. Bez względu na cenę…

 

Nowe książki zyskają nowe oznaczenia. Teraz już na pierwszy rzut oka będziecie wiedzieć, w jakim klimacie będzie historia.

 

Rebranding Editio Red. Książki CUTE  Rebranding Editio Red. Książki sensual 

Książki Spicy. Nowe Editio Red  Rebranding Editio Red. Książki dark

 

Przypominamy, że wszystkie nasze książki są kierowane do czytelników od osiemnastego roku życia.

Wierzymy, że do zmian podejdziecie z entuzjazmem i będziecie czekać na nowe książki. A szykujemy dla Was naprawdę cudowne i pikantne historie. Mamy nadzieję, że razem zbudujemy społeczność, która dzieli się miłością do książek. Koniecznie obserwujcie nas na facebooku, Instagramie i tik toku.

👉 https://www.facebook.com/editiored

👉 https://www.instagram.com/editio.red/

👉 https://www.tiktok.com/@editio_red

 

Będziemy wdzięczni, jeśli będziecie nas oznaczać hasztagami #czytameditiored oraz #darkness&light. To nasze hasła przewodnie. To w nich zawarta jest nasza cała nowa intencja. 


Jesteśmy bardzo podekscytowani zmianami. Razem zacznijmy nowy rozdział w Editio Red!