Lucy Score to królowa małomiasteczkowych romansów. Autorka ma jednak wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Nie tylko tych, które dzieją się na peryferiach. Lucy Score zgrabnie przeplata ze sobą wątki łamiące serce z tymi rozczulającymi. Nie brakuje przy tym błyskotliwego humoru, zaskakujących zwrotów akcji oraz gorących scen. Bestsellerowa, amerykańska autorka wydała w Polsce już kilka książek. Są książki,  które podbiją serca fanów komedii romantycznych oraz książki, które spodobają się miłośnikom romansów z wątkiem kryminalnym.

 

BY A THREAD. KOMEDIA (NIE)ROMANTYCZNA

Zadziorny romans biurowy, który pokochacie za potężną dawkę humoru! Fani motywu hate to love będą zachwyceni!

 

By a Thread. Komedia (nie)romantyczna Autor: Lucy Score

 

Ally Morales od jakiegoś czasu miała ciężko. Mimo że pracowała w kilku miejscach, ledwo co mogła się utrzymać w Nowym Jorku. Być może gdyby była miłą dziewczyną, byłoby jej łatwiej. Ally jednak miała tak zwany charakterek.

Dominic Russo był aroganckim dupkiem, który nie cierpiał pomyłek, nie lubił nikogo o nic prosić i uważał się za kogoś znacznie lepszego od innych ludzi. A przy tym kompletnie nie nadawał się do pracy jako dyrektor kreatywny jednego z najbardziej prestiżowych magazynów mody.

I dla Ally, i dla Dominica byłoby lepiej, gdyby się nigdy nie spotkali ― ale złośliwy los zdecydował inaczej. Oczywiście skończyło się katastrofą. Dominic poczuł się urażony a Ally za jego sprawą straciła posadę. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło ― dziwnym splotem okoliczności Ally wkrótce dostała pracę w nowym miejscu. A tam jej szefem był nie kto inny jak... Dominic!

Tyle że irytująca Ally poza ciętym językiem ma niewytłumaczalnie pociągającą osobowość i ukrywa jakieś tajemnice, co wystarczająco działa na nowego szefa...

 

CYKL RILEY THORN

Lubicie romanse z kryminalny? A jeśli dorzucimy do tego również wątek nadprzyrodzony? Brzmi intrygująco, prawda? Uwierzcie, że jest również bardzo zabawnie!

 

Lucy Score Riley Thorn i powiew przeszłości

 

RILEY THORN I MARTWY SĄSIAD

 

W przypadku Riley Thorn nic nie było zwyczajne i proste. Były mąż użył wszystkich swoich wpływów, aby pozostawić ją bez grosza, upokorzoną. Straciła pracę, którą lubiła. Przeprowadziła się do starej kamienicy, zamieszkanej przez grupę dość specyficznych emerytów. A do tego słyszała rzeczy, których normalni ludzie nie słyszą. Na przykład cudze myśli albo głosy zmarłych osób. Jej zwariowana matka uważała to za przejaw zdolności jasnowidzenia, jednak Riley bardzo chętnie pozbyłaby się tego „daru”. Nie potrzebowała dodatkowych komplikacji. A właśnie w jej życiu pojawiła się kolejna — tym razem przybrała postać niewiarygodnie seksownego przystojniaka.

Tajemniczy przystojniak nazywał się Nick Santiago i był prywatnym detektywem. Nie znosił biurokracji i zbędnych procedur, za to lubił zagadki kryminalne i piękne kobiety. Na śliczną Riley natknął się przypadkowo, gdy szukał jej sąsiada w ramach standardowego zlecenia. Dziwnym trafem niedługo potem sąsiad został zamordowany, a Riley stała się główną podejrzaną.

Nick nie uwierzył w winę dziewczyny. Postanowił sam odnaleźć prawdziwego sprawcę. W rozwiązaniu zagadki nie pomagały mu jednak ani uroda Riley, ani jej zaskakujące zdolności. Jakby tego było mało, sprawa zaczęła się komplikować, a obok kobiety pojawił się dziwny nieznajomy. Morderca się wymykał.

 

Okładka Riley Thorn i martwy sąsiad

(druk)

39,20 zł 49,00 zł(-20%)

(49.00 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka Riley Thorn i trup w garderobie

(druk)

39,20 zł 49,00 zł(-20%)

(49.00 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka Riley Thorn i powiew przeszłości

(druk)

39,20 zł 49,00 zł(-20%)

(49.00 zł najniższa cena z 30 dni)

 
 

TAJEMNICZE MIASTECZKO BOOTLEG SPRINGS

 

Poznaj miasteczko, które ma wiele mrocznych sekretów. Skrywane namiętności, intrygujący bohaterowie i zagadka zaginionej kobiety. Przed Tobą namiętne, intrygujące i tajemnicze historie do poznania.

 

Whiskey Chaser. Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs #1

 

WHISKEY CHASER

 

W prowincjonalnym miasteczku Bootleg Springs mieszka piękna, zadziorna i pewna siebie Scarlett Bodine. To intrygująca, twardo stąpająca po ziemi młoda kobieta, która kieruje się w życiu prostymi zasadami. Jest świadoma swojego wdzięku i z premedytacją wykorzystuje go do uwodzenia mężczyzn - wyłącznie dla przyjemności. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy poznaje zagadkowego Devlina McCallistera, którego postrzega jako kolejny cel erotycznych podbojów.

Powieść Lucy Score i Claire Kingsley łączy pikanterię gorącego romansu z interesującą historią życia głównej bohaterki. Pełna wciągających dialogów, zaskakujących zwrotów akcji i bezpośredniego humoru, dostarcza mnóstwo rozrywki, a każdą kolejną stronę czyta się z wypiekami na twarzy. To idealna książka na wieczorny relaks - z niezwykle interesującymi bohaterami w roli głównej i tak samo ciekawym miejscem akcji, jakim jest małe, ale skrywające wiele tajemnic Bootleg Springs.

 

Okładka Whiskey Chaser. Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs #1

(druk)

35,92 zł 44,90 zł(-20%)

(44.90 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka Sidecar Crush. Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs

(druk)

39,20 zł 49,00 zł(-20%)

(49.00 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka Moonshine Kiss. Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs

(druk)

35,92 zł 44,90 zł(-20%)

(44.90 zł najniższa cena z 30 dni)

 

SERIA MIASTECZKO BENEVOLENCE 

 

Książki przy których musisz mieć w pogotowiu chusteczki! Wzruszające i łamiące serce. Jednocześnie zabawne i zmysłowe. Pokochacie historie Luke i Harper, Aldo i Glorii oraz Mackenzie i Linca.

 

DZIEWCZYNA NA NIBY

Harper miała wyjątkowego pecha, wiecznie coś jej się przytrafiało.  Jednak mimo paskudnej przeszłości i nieprzychylności losu pozostawała życzliwą optymistką. Spontanicznie ruszała na pomoc każdemu, kto jej potrzebował, przez co często... pakowała się w kolejne tarapaty. Ten dzień był właśnie taki ale zakończył się zupełnie inaczej niż zwykle. Harper ocknęła się w ramionach wybawcy, który kilka minut wcześniej ocalił jej życie.

Luke, był niewiarygodnie przystojnym facetem. Wszystko w nim było pociągające: od zielonkawobrązowych oczu, przez intrygującą tajemniczość, aż po zawód: był wojskowym. Drobna, śliczna blondynka, która bez wahania rzuciła się na pomoc napastowanej kobiecie, zwyczajnie mu zaimponowała.

W małym miasteczku wszyscy wszystko o sobie wiedzą. Nie inaczej było w Benevolence. Przeszłość i obecna praca Luke'a wykluczały jakąkolwiek stabilizację i szczęśliwy związek z kobietą. Przynajmniej Luke tak sądził, niektórzy twierdzili inaczej.

Luke i Harper postanowili sobie pomóc. On chciał uniknąć niechcianego swatania, ona potrzebowała czasu na zorganizowanie sobie nowego życia. Zgodziła się więc udawać dziewczynę Luke'a. Układ wydawał się idealny. Jednak niebawem sprawy zaczęły się komplikować. Jego czekała kolejna misja do Afganistanu, jej wciąż groziło niebezpieczeństwo. A przecież od początku było wiadomo, że to wszystko jest na niby...

 

Okładka Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence

(druk)

35,92 zł 44,90 zł(-20%)

(44.90 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka Nareszcie moja. Miasteczko Benevolence

(druk)

35,92 zł 44,90 zł(-20%)

(44.90 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka W obronie tego, co moje. Miasteczko Benevolence

(druk)

35,92 zł 44,90 zł(-20%)

(44.90 zł najniższa cena z 30 dni)