Wytęskniona wiosna nieśmiało pokazuje się już za oknami. To czas porządków i budzenia się po zimowym zatrzymaniu. Na ten czas polecamy lekkie lektury, książki rozwojowe i przyjemne, wciągające romanse. Przygotowaliśmy Wielkanocny Kiermasz Książkowy, który obejmuje wszystkie księgarnie Grupy Wydawniczej Helion, a rabaty sięgają nawet do -98%! Czy może być lepszy moment za zaoptarzenie się w wiosenne tytuły? Jeśli nie wiesz co wybrać - podpowiadamy! Sprawdź na które tytuły warto zwrócić uwagę.

Wiosenne romanse Young Adult - jakie książki wybrać do czytania dla nastolatek?

Wiosenny czas sprzyja czytaniu lekkich, ale wciągających lektur. Literatura Young Adult to doskonały wybór - nie tylko dla nastolatek. Książki o miłości, często pierwszej, młodych ludzi to niezwykle wzruszające, ciepłe i czułe historie. W tej kategorii absolutny prym wiedzie trylogia autorstwa Marty Łabęckiej. Warto sięgnąć po pierwszy tom "Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię" i zakochać się w historii poukładanej i perfekcyjnej Josie i nieco bardziej chaotycznego i zagubionego Chase'a. Nie sposób nie pokochać tych bohaterów oraz ich paczki zgranych przyjaciół. "Let me in" Natalii Fromuth to również strzał w dziesiątkę jeśli szukamy dla siebie "comfort book" - książki ciepłej, podnoszącej na duchu i poprawiającej humor. Znów spotykamy tutaj motyw poukładanej dziewczyny, której życie zmienia się gdy do kawiarni wpada tajmeniczy "Vincent van Gogh". Pozostając w temacie kawiarni - "Słodki obłęd" Anny Bellon to czarująca historia o gorzkich przeżyciach. Główna bohaterka straciła ukochanego i stara się na nowo stanąć na nogi. Wszystko to w cukierni, w której robi genialne, fantazyjne wypieki. 

 

Okładka Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię

(druk)

29,18 zł 44,90 zł(-35%)

(22.45 zł najniższa cena z 30 dni)

[WIDGET__ident=letme]

Okładka Słodki obłęd

(druk)

29,18 zł 44,90 zł(-35%)

(22.45 zł najniższa cena z 30 dni)

 

 

 

 

 

 

 

 

Romanse z motywem friends to lovers - wiosenne propozycje książek dla marzycielek.

Na naszym Wielkanocnym Kiermaszu dostępnych jest mnóstwo książek z gatunku literaury romantycznej. Tym razem chcemy zwrócić uwagę na książki o miłości z motywem "friends to lovers". To piękne, urzekające historie o przechodzenia z przyjaźni w fazę zakochania i miłości. Romans z najlepszym przyjacielem, miłość do faceta, którego zna się od zawsze, zakochanie w kumplu brata - czujesz ten dreszczyk emocji? Opowieści z naszych książek dostarczą Ci wiele wzruszeń, wzlotów, upadków i płomiennych namiętności. Poznaj nowość autorstwa bestsellerowej Lucy Score "Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence" - w tej książce znajdziesz właśnie motyw friends to lovers. Pechowa, ale niezwykle energiczna i optymistyczna Harper przez nieszczęśliwy przebudza się w ramionach Luke'a. Oboje pokiereszowani i skomplikowani postanawiają przyjacielsko pomóc sobie nawzajem... to chyba wystarczająco zachęcające, żeby wciągnąć się w tę powieść? Jeśli szukasz bardziej mrocznych wrażeń sięgnij po romans "Sinner" autorstwa Cordelii Frost. Gangsterskie, mafijne klimaty, najlepszy kumpel brata, przyjaciel rodziny i Ona. Niezainteresowana młodym mafiozem, który niewyobraża sobie życia obok innej kobiety niż Rai'a. Jeśli motyw romansu ze znajomym starszego brata sięgnij koniecznie po książkę "The Crush. Zanim nas przyłapią" Penelope Ward. Nathan traktował Farrah po bratersku - w końcu była młodszą siostrą jego najlepszego przyjaciela. Lata mijały, wszyscy dorośli, a kryzysowa sytuacja sprawiła że rodzeństwo zamieszkało wraz z kumplem... Co sprawi, że uczucie i namiętność wybuchnie między głównymi bohaterami? Czy zdołają to ukryć przed starszym bratem?

 

Okładka Dziewczyna na niby. Miasteczko Benevolence

(druk)

26,94 zł 44,90 zł(-40%)

(26.94 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka Sinner

(druk)

12,90 zł 42,90 zł(-70%)

(12.90 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka The Crush. Zanim nas przyłapią

(druk)

13,90 zł 44,90 zł(-69%)

(13.90 zł najniższa cena z 30 dni)

 

 

Wiosenne porządki w głowie - najnowsze książki o rozwoju osobistym i poradniki. 

Wraz z budzącą się do życia naturą i my mamy więcej energii i ochoty na zmiany. Wiosna to doskonały czas na wprowadzenie nowych nawyków, skupienie się na rozwoju osobistym, pracę nad swoimi relacjami. W trosce o siebie pomoże Ci książka "Przytul swoje wewnętrzne dziecko" autorstwa Sylwii Sitkowskiej. Dzięki tej pozycji znajdziesz odpowiedź na pytanie czy jesteś wystarczająco dobry dla siebie. Dowiesz się jak być dla siebie najczulszym rodzicem, jak o siebie zadbać i ukochać. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce odnaleźć w swoim życiu spokój i szczęście. Wiosenny czas to moment na odświeżanie swoich relacji. "Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację" autorstwa Anny Paluszak i Jacka Rydlewskiego to kompendium wiedzy w formie rozmowy. Wieloletnie psychoterapeutyczne doświadczenie autorów książki stało się podstawą do wnikliwej analizy relacji i miłosnych związków. Wnioski płynące z tej lektury realnie wpłyną na postrzeganie związków i pomoże w budowaniu ich w zdrowy i satysfakcjonujący sposób. Wiosennie warto zadbać także o swoje zdrowie - fizyczne i psychiczne. Genialna książka Oriny Krajewskiej "Siła umysłu. Siłe emocji. Duchowe ścieżki zdrowia" to zbiór rozmów ze światowej klasy specjalistami, lekarzami i naukowcami na temat wpływu naszego umysłu na zdrowie. Trochę o duchowości, prozdrowotnych praktykach i samopomocy. Jeśli chcesz żyć długo i szczęśliwie sięgnij po tę lekturę. 

 

Okładka Przytul swoje wewnętrzne dziecko

(druk)

29,18 zł 44,90 zł(-35%)

(26.94 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację

(druk)

32,44 zł 49,90 zł(-35%)

(29.94 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Okładka Siła umysłu. Siła emocji. Duchowe ścieżki zdrowia

(druk)

32,44 zł 49,90 zł(-35%)

(29.94 zł najniższa cena z 30 dni)

 

 

 

Te i wiele innych tytułów znajdziesz na naszym Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym. Przygotowaliśmy dla Ciebie tysiące książek, ebooków i audiobooków w promocyjnych cenach. To świetny moment by odświeżyć swoją biblioteczkę, ale też kupić świąteczne prezenty swoim bliskim. Sprawdź koniecznie i łap okazję! 

 

Wielkanocny kiermasz książkowy 2023 grupa wydawnicza helion