Bestsellerowa, amerykańska autorka wydana zostanie w końcu w Polsce! Lucy Score to popularna pisarka, której książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków - czas by wczytać się w te współczesne komedie romantyczne po polsku. Poznaj najpopularniejsze serie wydawnicze Lucy Score, czyli "Miasteczko Benevolence" oraz "Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs", które już niebawem zostaną wydane przez Editio Red.

Dziewczyna na niby - pierwszy tom serii "Miasteczko Benevolence"

Lucy Score Dziewczyna na niby. Miasteczko BenevolencePowieść rozpoczynająca najpopularniejszą serię Lucy Score w oryginale nosi tytuł "Pretend You're Mine: A Small Town Love Story" i została po raz piewrszy wydana w 2015 roku. Opowiada hisorię niezwykle życzliwej i optymistycznie nastawionej do życia Harper, która mimo wesołego usposobienia ma wyjątkowego pecha. Przyciąga jak magnes niezręczne sytuacje, zabawne nieporozumienia, czasem też poważe niebezpieczeństwa... Taki był też dzień, w którym ją poznajemy. Zakończył się jednak zupełnie inaczej. Harper ocknęła się w ramionach wybawcy, który kilka minut wcześniej ocalił jej życie.

Wybawca imieniem Luke, był oszałamiająco przystojnym mężczyzną. Oprócz tego pociągał swoją intrygującą tajemniczością oraz tym, że był wojskowym. Drobna, śliczna blondynka, która bez wahania rzuciła się na pomoc napastowanej kobiecie, zwyczajnie mu zaimponowała.

W małym miasteczku wszyscy wszystko o sobie wiedzą. Nie inaczej było w Benevolence. Przeszłość i obecna praca Luke'a wykluczały jakąkolwiek stabilizację i szczęśliwy związek z kobietą. Przynajmniej Luke tak sądził, niektórzy twierdzili inaczej. Główni bohaterowie postanowili sobie pomóc. On chciał uniknąć niechcianego swatania, ona potrzebowała czasu na zorganizowanie sobie nowego życia. Zgodziła się więc udawać dziewczynę Luke'a. Układ wydawał się idealny. Jednak niebawem sprawy zaczęły się komplikować. Jego czekała kolejna misja do Afganistanu, jej wciąż groziło niebezpieczeństwo. A przecież od początku było wiadomo, że to wszystko jest na niby. 

Jak mocno można kochać w małym Benevolence?

Lucy Score Nareszcie moja. Miasteczko BenevolenceDrugi tom historii Lucy Score o miasteczku Benevolence to opowieść o Aldo, który wrócił z ostatniej misji wojskowej załamany i okaleczony. Z pewnością nie brakowało mu odwagi i przedsiębiorczości. Bronił ojczyzny i założył w mieście świetnie prosperującą firmę. Niestety, do pełni szczęścia brakowało mu "czegoś". Wciąż czuł się samotny. Na jego drodze staje Gloria Parker, której po dziesięciu latach cierpień i upokorzeń udało się wyrwać z koszmarnego związku. Powoli odpudowuje swoje życie i krok po kroku stara się odzyskiwać godność. 

Być może niektórzy mieszkańcy miasteczka wiedzieli, że dla Aldo Gloria była kimś wyjątkowym, a onsama widziała w nim kogoś, komu może zaufać. Tyle że on był okaleczonym bohaterem, a ona nieszczęśliwą ofiarą. On nie wiedział, czy jeszcze jest godny prawdziwej miłości, ona nie miała pewności, czy potrafi znowu się zakochać. Każde z nich pozostawiło za sobą straszną przeszłość, ale oboje pragnęli zaznać szczęścia. Razem. Tylko jak odnaleźć sposób, aby uleczyć swoje rany i uwierzyć, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje?

"W obronie tego, co moje" - jak kochać i nie spłonąć?

Lucy Score W obronie tego, co moje. Miasteczko BenevolenceOstatni tom historii mieszkańców miasteczka poświęcony jest Lincolnowi Reed - nieposkromionemu komendatowi straży pożarnej. Ten odważny i bezkonkurencyjny mężczyzna potrafił zachować zimną krew w każdej sytuacji. Dodakowo, co nie uchodziło uwadze mieszkankom Benevolence, był nieziemsko przystojny i umięśniony. Nie miał żadnych problemów z zaciągnięciem wybranej kobiety do łóżka... chyba że była to Mackenzie O'Neil.

Ta atrakcyjna pani doktor, z blizną na twarzy rozpoczęła karierę medyczną od latania na pole bitwy. W miasteczku zatrudniła się w pogotowiu lotniczym, gdzie pracowała jako lekarka i równoczesnie starała się dojść do równowagi. Rozpaczliwie potrzebowała normalnego życia, kuracji codziennością, ze szczyptą jogi i zajęć w ogródku. Zdecydowanie nie potrzebowała kolejnych emocjonalnych pożarów - tym bardziej z powodu pewnego przystojnego strażaka.

W niewielkim Benevolence tliły się małe i większe namiętności. Nawet między sąsiadami. A przedziwnym zbiegiem okoliczności Mack i Linc mieszkali obok siebie. On od początku wiedział, że są dla siebie stworzeni, że między nimi może zapłonąć uczucie. Ona nie miała o tym pojęcia. Po wszystkim, co przeszła, nie była gotowa na poważniejszy związek. Odrobina niezobowiązującego seksu, owszem ― ale nic więcej. Cienie przeszłości w każdej chwili mogły odnaleźć drogę do jej duszy i... powrócić.

 

Bestsellerowa seria Lucy Score o miasteczku Benevolence zawładneła sercami tysiąca czytelniczek na całym świecie. Premiera w Editio Red pierwszego tomu "Dziewczyna na niby" zaplanowana jest na 22.03.2023, a przedpsprzedaż tego tytułu rusza już 22.02.2023. Poznaj niesamowicie wykrewany świat małego miasteczka i jego wielkich namiętności! Zakochaj się w Lucy Score.