Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Call me in the middle of the night

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Call me in the middle of the night Martyna Michalak - okładka książki

Call me in the middle of the night Martyna Michalak - tył okładki książki

Call me in the middle of the night Martyna Michalak - okładka audiobooka MP3

Call me in the middle of the night Martyna Michalak - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
384
Druk:
oprawa miękka

Chcę ci pomóc, Charlie...

Kiedy w drzwiach klasy staje Asher Guidry, Charlotte Banks przeżywa prawdziwy szok. Jeszcze rok temu byli parą i nie wyobrażali sobie życia bez siebie. A potem on zniknął. Nagle, z dnia na dzień, ulotnił się bez słowa ― nie odezwał się do Charlie ani do jej brata bliźniaka i swojego najlepszego przyjaciela Silasa, ani do nikogo innego z ich paczki. Cała szkoła plotkowała na temat Ashera. Charlotte nieustannie czuła ciężar tych wszystkich pytających spojrzeń, przez co ta popularna dotąd dziewczyna także miała ochotę zniknąć ― dla świata i dla siebie samej.

Teraz, kiedy Asher jak gdyby nigdy nic wrócił do szkoły w Arbury, małym miasteczku w stanie Georgia, Charlie się zastanawia, co to będzie oznaczać dla niej. Dla nich wszystkich. Czy tajemnica zniknięcia Guidry'ego się wyjaśni? Czy uda im się odbudować przyjacielską paczkę? Co będzie dalej z miłością, którą wciąż przecież czuje do swojego chłopaka. Byłego? Obecnego?

Jeśli Charlotte chce uzyskać odpowiedzi na te wszystkie pytania, musi się pośpieszyć. Nie pozostało jej przecież wiele czasu...


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności