Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Dirty love. Wspólne grzeszki

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Editio Red
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
224
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka (34,32 zł najniższa cena z 30 dni)

42,90 zł (-20%)
34,32 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Dodaj do

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2023-07-04
(34,32 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook

42,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Greer Karas naprawdę kochała Cavanaugha Westmana, jeszcze zanim wspiął się na szczyty sławy. W tym związku nie chodziło o pieniądze, Greer jako młodsza siostra miliardera mogła sobie pozwolić na spełnienie każdej zachcianki. Tyle że Cav kilka lat temu zawiódł jej zaufanie. O tym, że ją porzucił bez słowa wyjaśnienia, Greer nie mogła zapomnieć. Przez krótki czas wydawało się jej, że może wybaczyć, kochać i cieszyć się miłością wspaniałego mężczyzny. Ale przebudzenie było jak kubeł zimnej wody. Nagle zrozumiała, że nic o nim nie wiedziała. Była okłamywana.

Przyznanie przed sobą, że została oszukana przez kogoś, komu oddała ciało i serce, było bardzo trudne. Dziewczyna nie mogła jednak po prostu zająć się leczeniem złamanego serca. Siostry miliarderów żyją innym życiem niż miłe dziewczyny z sąsiedztwa. To, co mówią i z kim sypiają, jest przedmiotem zainteresowania całego świata, a jedna notka na Twitterze, wysłana po pijanemu, może sprowadzić poważne kłopoty na finansowe imperium. Jej brat, Creighton, był tego świadomy i postanowił zrobić wszystko, aby dawny kochanek już nigdy nie miał okazji okłamać jego młodszej siostry.

Byłoby prościej, gdyby Cav pogodził się z utratą Greer. Z tym że w jego żyłach płynęła krew najpotężniejszych gangsterów Nowego Orleanu. Postanowił zawalczyć o swoją kobietę. Przecież zawsze należała do niego. Być może kiedyś nie mógł jej dać tego, na co zasługiwała, ale teraz wszystko się zmieniło. Cav postanowił wrócić, zdobyć drugą szansę i... ją wykorzystać.

O prawdziwą miłość trzeba zawalczyć!

O autorze książki

Meghan March - pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat uwielbia czytać i nigdy nie wyrosła z tej pasji. Kiedyś pracowała jako poważna prawniczką korporacyjna, obecnie jej światem są wciąż pasjonujące opowieści, kręte fabuły i pełne zwrotów akcji romanse. Pisarka w wolnych chwilach czyta, strzela do celu, wzdycha do szybkich samochodów albo bawi się ze swoimi szalonymi psiakami. Odwiedź stronę autorki: meghanmarch.pl.

Meghan March - pozostałe książki

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł