Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Twarda sztuka. Flash Bang #2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Twarda sztuka. Flash Bang #2 Meghan March - okładka książki

Twarda sztuka. Flash Bang #2 Meghan March - tył okładki książki

Twarda sztuka. Flash Bang #2 Meghan March - okładka audiobooka MP3

Twarda sztuka. Flash Bang #2 Meghan March - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
83
Druk:
oprawa miękka

Lia McLaren przeszła przez prawdziwe piekło, ale udało się jej przetrwać okrucieństwo, ból i zło. W nowym świecie, w rzeczywistości po globalnej katastrofie, szanse na przetrwanie mieli tylko silni i bezwzględni. Lia przeżyła dzięki dwóm marines, którzy wyrwali ją z łap oprawców i ofiarowali schronienie na farmie. Castle Creek Whitetail Ranch było miejscem świetnie przygotowanym na każdy kryzys. Zamieszkujący je byli komandosi umieli zadbać o bezpieczeństwo i wszystko, co konieczne do przetrwania. Dzięki temu dziewczyna szybko wracała do siebie. I z każdym dniem coraz częściej myślała o swoich wybawcach. Marzyła o nich obu i o tym, by spędzić z nimi resztę życia.

Cam i Travis w starym świecie byli towarzyszami broni i prawdziwymi przyjaciółmi, którzy wskoczyliby za sobą w ogień. Tymczasem ich długoletnia przyjaźń została wystawiona na próbę z powodu ślicznej, kruchej Lii. Pewnego dnia dziewczyna zaszokowała ich obu wyznaniem, że nie chce między nimi wybierać, ponieważ pragnie ich obu. Cam stanął w obliczu najważniejszej decyzji w życiu. Wiedział, że jeśli wybierze źle, drugiej szansy już nie otrzyma. Wiedział też, że świat pogrążony w chaosie rządzi się zupełnie innymi prawami niż te, które znał. Propozycja Lii otwierała pewne perspektywy… Tylko czy w czasach apokalipsy jest miejsce na miłość trojga ludzi?

Dwóch gorących komandosów i jedna zdeterminowana kobieta, która chce mieć ich obu!

Od miesięcy czekała, aż Cam wykona jakiś ruch, ale on nadal obchodził się z nią jak z dzieckiem. 

Był czuły i delikatny, jakby zawsze, kiedy jej dotykał, czekał, aż się wzdrygnie, tak jak za pierwszym razem, gdy do niej podszedł. 

Co musiała zrobić, by mu pokazać, że jest gotowa na coś więcej? 

Skoro nie potrafiła rozgryźć nawet tego, to jak, do cholery, miała wymyślić, co zrobić, by mieć ich obu?

— Na pewno nie chcesz wspiąć się na jedną z tych wież obserwacyjnych, napić się czegoś i pooglądać spadające gwiazdy, zamiast iść spać? — spytał Travis.
Zaproszenie padło z ciemności zza jej pleców… i wyszło od mężczyzny współodpowiedzialnego za zamęt w jej głowie. (…)

Cam odwrócił głowę, a jego dłoń spoczęła na plecach Lii. Bijące z niej ciepło parzyło ją przez bluzkę i Lia zastanawiała się, czy ten gest był bardziej instynktowny… czy zaborczy.


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Meghan March - pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat uwielbia czytać i nigdy nie wyrosła z tej pasji. Kiedyś pracowała jako poważna prawniczką korporacyjna, obecnie jej światem są wciąż pasjonujące opowieści, kręte fabuły i pełne zwrotów akcji romanse. Pisarka w wolnych chwilach czyta, strzela do celu, wzdycha do szybkich samochodów albo bawi się ze swoimi szalonymi psiakami. Odwiedź stronę autorki: meghanmarch.pl.

Meghan March - pozostałe książki

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności