Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Nietykalni. Sekrety Empire High #1

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Nietykalni. Sekrety Empire High #1 Ivy Smoak - okładka książki

Nietykalni. Sekrety Empire High #1 Ivy Smoak - tył okładki książki

Nietykalni. Sekrety Empire High #1 Ivy Smoak - okładka audiobooka MP3

Nietykalni. Sekrety Empire High #1 Ivy Smoak - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
290
Druk:
oprawa miękka

Do Empire High, prestiżowego liceum, chodzili niemal wyłącznie potomkowie najbogatszych i najsławniejszych nowojorskich rodzin. Brooklyn Sanders nie pasowała do tego elitarnego grona. Nigdy nie była bogata. Dopiero co straciła matkę i wujek Jim zgodził się, aby zamieszkała u niego – w Nowym Jorku. A że od dawna pracował w Empire High, dziewczyna mogła rozpocząć tam naukę. Pierwszego dnia w nowej szkole wpadł jej w oko przystojny Matthew Caldwell. Czarujący, piękny i… całkowicie poza zasięgiem Brooklyn. Pochodził z bajecznie bogatego domu i podobnie jak pozostali Nietykalni, zdawał się nie zwracać uwagi na uczniów z biedniejszych rodzin.

Kiedy Matthew zwrócił uwagę na Brooklyn, wydawało się jej, że życie odzyskało piękno. Świat Nietykalnych rządził się jednak swoimi prawami. Był pełen uprzedzeń, intryg i fałszu. I nie wpuszczano do niego osób spoza. Uczucie Matta i Brooklyn zostało wystawione na niejedną próbę. Czy przetrwa podłość, obłudę, kłamstwa i tajemnice?

Przed ukochaną osobą nie można mieć tajemnic…

Ich świat wyglądał jak raj. Raj kłamstw, zdrad i sekretów…


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Ivy Smoak jest autorką bestsellerów Wall Street Journal, USA Today i Amazona. Od zawsze marzyła o pisaniu gorących romansów. Nigdy nie ogląda się za siebie ani nie przyjmuje odpowiedzi nie. Uwielbia czytać, oglądać dobre programy w telewizji i chodzić na długie spacery. Wraz z mężem mieszka w Delaware.

Ivy Smoak - pozostałe książki

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności