Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Miasto grzechu. Men of Manhattan #1

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Editio Red
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
376
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Bee przyjechała do Nowego Jorku z wielkimi planami. Właśnie ukończyła college , przyjęła oświadczyny ukochanego Patricka i była gotowa na idealne życie. Niebawem jednak się zorientowała, że przyszły mąż ją zdradza i okłamuje. Zerwała zaręczyny, przepiękna suknia ślubna została w szafie. Tyle że Bee nie umiała się pozbierać. Wszystko w mieście przypominało jej o zawodzie miłosnym. Postanowiła wyjechać, a wcześniej, tylko dla świętego spokoju, zdecydowała się na randkę w ciemno, którą zorganizowała jej przyjaciółka.

Mason miał reputację playboya. Słusznie, bo był typem faceta, który nie spotyka się dwa razy z tą samą kobietą. Przystojny, arogancki i bogaty, uważał, że stałe związki są dla frajerów. Na tę randkę w ciemno właściwie nie miał najmniejszej ochoty. Do tego dziewczyna, z którą został umówiony, spóźniła się na spotkanie. Ale kiedy w końcu się zjawiła, zauważył jej urodę: była naturalną blondynką o długich rzęsach i wspaniałym ciele. Dostrzegł od razu, że wzbudził jej zainteresowanie. I wyjątkowo spodobała mu się jej bezpośredniość i zadziorność. Zapragnął jej. To, że Bee go odrzuciła, było dla Masona porażką, której nie mógł znieść. Postanowił, że zdobędzie Bee, udowodni jej, że popełniła błąd, a potem... po prostu ją porzuci.

Czy naprawdę chcesz się pożegnać?


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Ivy Smoak jest autorką bestsellerów Wall Street Journal, USA Today i Amazona. Od zawsze marzyła o pisaniu gorących romansów. Nigdy nie ogląda się za siebie ani nie przyjmuje odpowiedzi nie. Uwielbia czytać, oglądać dobre programy w telewizji i chodzić na długie spacery. Wraz z mężem mieszka w Delaware.

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności