Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Trzecia szansa na miłość. Men of Manhattan #2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Editio Red
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
336
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Wieczór panieński Aliny musiał być cudowny i niepowtarzalny. Dlatego Daphne z przyjaciółkami wybrały Blue Parrot Resort w Kostaryce. Było tak, jak sobie wymarzyły: tropikalny raj w sercu lasu deszczowego, słońce, woda, muzyka i szalona zabawa. I właśnie w samym środku tego raju, dziwnym zbiegiem okoliczności, Daphne spotkała Roba. Chłopaka, w którym podkochiwała się jeszcze w college'u. Nigdy nie miała odwagi, by się do niego odezwać. Był zbyt seksowny, zbyt przystojny i zdecydowanie za bardzo ją pociągał. Było coś jeszcze: z całą pewnością nie był monogamistą.

Rob od razu zauważył ślicznotkę z kampusu. Przyjechał do Blue Parrot na wieczór kawalerski brata. Postanowił skorzystać z szansy i poznać Daphne bliżej. Ściślej biorąc, bardzo blisko. Zabawa z bransoletkami ułatwiła mu nawiązanie kontaktu, a potem już nie był w stanie oprzeć się wdziękowi ślicznej Daphne. Ale wyczuwał w niej rezerwę, jakiś dziwny lęk czy może skrywaną głęboko tajemnicę... Wkrótce Rob był pewien: Daphne to jego ideał kobiety. Dziewczyna jednak nie uznawała jednonocnych przygód, a on przecież uważał, że związki są dla frajerów...

Kolejna szansa może się już nie trafić!


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Ivy Smoak jest autorką bestsellerów Wall Street Journal, USA Today i Amazona. Od zawsze marzyła o pisaniu gorących romansów. Nigdy nie ogląda się za siebie ani nie przyjmuje odpowiedzi nie. Uwielbia czytać, oglądać dobre programy w telewizji i chodzić na długie spacery. Wraz z mężem mieszka w Delaware.

Ivy Smoak - pozostałe książki

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności