Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Ognista Tajemnica

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Ognista Tajemnica vanila - okładka książki

Ognista Tajemnica vanila - tył okładki książki

Ognista Tajemnica vanila - okładka audiobooka MP3

Ognista Tajemnica vanila - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
512
Druk:
oprawa miękka

Ile jesteś w stanie zrobić dla drugiej osoby? Czy poświęcisz dla niej własne szczęście?

Osiemnastoletnią Adeline Dowell poznajemy w momencie, w którym dziewczyna próbuje zbudować swoje życie od nowa. Po tym, jak razem z matką uciekła od znęcającego się nad nimi ojca, Del trafia w zupełnie nowe dla niej środowisko Virginia Beach. To tu z pomocą swojego kuzyna chce zacząć z czystą kartą, odciąć się od złych wspomnień. Nie wie jeszcze jednak, że przeszłość nie daje o sobie tak łatwo zapomnieć...

Jonathan Stoner to nie najlepszy materiał na przyjaciela. Tym bardziej na kogoś więcej. Szarpany przez własne demony, agresywny chłopak jest kimś, kogo Del zdecydowanie powinna unikać. Jednak dziewczyna o tym nie wie, bo jest nowa w mieście. Pierwsze spotkanie tych dwojga jest zupełnie przypadkowe. Drugie... Cóż, zostaje przypieczętowane wspólną tajemnicą, która na zawsze odmieni ich losy.

Czy Adeline i Jonathan będą w stanie spełnić daną sobie obietnicę?

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Vanila, dla wiernych czytelników Monika. Przygodę z pisaniem na platformie Wattpad zaczęła pod koniec 2020 roku ― Ognista tajemnica jest debiutem, który uzyskał w tym serwisie ponad pół miliona odsłon, jednocześnie to debiut wydawniczy. Inspiracje czerpie z życia, a jej największą motywacją jest presja, którą sama sobie narzuca.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł