Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Ogniste na zawsze

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Serie wydawnicze:
Trylogia Ognista
Wydawnictwo:
beYA
Serie wydawnicze:
Trylogia Ognista
Ocena:
6.0/6  Opinie: 2
Stron:
360
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka (29,94 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-40%)
29,94 zł

(2za1 » dobierz książkę GRATIS)

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(29,94 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook (24,95 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-50%)
24,95 zł

(2za1 » dobierz ebook GRATIS)

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(24,95 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Czy warto poświęcić teraźniejszość dla przeszłości i... wieczności?

Jonathan Stoner był dla Adeline Dowell kimś więcej niż jej pierwszą miłością. Był kimś, kto ją uratował, dzięki komu odnalazła siebie ― a taką siłę może mieć tylko prawdziwe uczucie. Nathan okazał się boleśnie prawdziwy, jednak dziesięć lat temu zniknął z jej świata. Od tamtego czasu nie mieli ze sobą kontaktu. Del nie interesowała się życiem Jonathana i nie starała się niczego o nim dowiedzieć.

Adeline odcięła się od przeszłości i żyje teraz życiem, jakiego zawsze chciała. Odnosi sukcesy, ma satysfakcjonującą pracę i pieniądze. Poznała odpowiedniego chłopaka. I tylko od czasu do czasu w jej sercu pojawia się to dziwne, nieprzyjemne uczucie pustki. Jakby... Jakby czegoś lub kogoś jej brakowało. Kogoś, kto wyłoniłby się nagle z niebytu po wielu długich latach i ożywiłby to, co wydaje się martwe...

Finał Trylogii ognistej

Patroni medialni:Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Vanila  - odkąd #trylogiaognista ukazała się drukiem, jej życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Z zapartym tchem śledzi reakcje czytelników, którzy głęboko przeżywają historię głównych bohaterów. Uwielbia dyskutować z odbiorcami swoich powieści i utrzymuje z nimi bliskie relacje, odpisując na wiadomości. Wysłuchała wielu historii, którymi podzielili się z nią inni ludzie, a które zmieniły jej postrzeganie świata i są dla niej inspiracją do tworzenia nowych opowieści. Nie wyobraża sobie dnia bez kawy, choć dla niektórych to niezrozumiałe. Jest dobrym kierowcą, ale gdy wjeżdża do dużego miasta, przycisza muzykę, aby się skupić. Najczęściej to właśnie w podróży wpadają jej do głowy najlepsze pomysły, przez co często się zatrzymuje, by je wszystkie zapisać. Chciałaby, aby każdy patrzył na siebie przychylniej. W życiu kieruje się zasadą: miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności