Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

The first devil

(ebook) (audiobook) (audiobook)
The first devil Zuzanna Kulik - okładka książki

The first devil Zuzanna Kulik - tył okładki książki

The first devil Zuzanna Kulik - okładka audiobooka MP3

The first devil Zuzanna Kulik - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka

Ona się go boi, on jej nienawidzi… A jednak musi ją ochronić

Royal State High School to prawdziwe piekło. Tak w każdym razie postrzega swoją nową szkołę Elena. Tym piekłem rządzi prawdziwie szatańska czwórka ― paru chłopaków, którzy bardziej przypominają bandytów niż licealistów. Ostatnie, czego chciałaby nowa uczennica, to zwrócić na siebie ich uwagę… Oczywiście, los jest przewrotny. 

Elena staje przypadkiem na drodze szkolnego gangu, a to oznacza tylko jedno: kłopoty. Nawet jeżeli najgroźniejszy z diabelskiej czwórki, Nathan, ma mocne powody, by za wszelką cenę chronić dziewczynę przed swoimi bezwzględnymi kumplami, ona i tak najbardziej boi się właśnie jego. Chociaż musi też sama przed sobą przyznać, że jak na diabła, chłopak jest stanowczo zbyt przystojny i ma za piękne oczy. Oczy, o których można by nawet powiedzieć, że są anielskie, gdyby nie ich stalowe, zimne spojrzenie…

Czy diabeł może mieć serce?

O autorze książki

Zuzanna Kulik - młoda pisarka z duszą romantyczki, której twórczość pokochały tysiące czytelników na portalu Wattpad, gdzie publikuje od niedawna. Zadebiutowała na rynku wydawniczym pod pseudonimem Z. K. Marey powieścią I want you. Jej największą pasją są rośliny domowe, które kolekcjonuje, tworząc miejską dżunglę w swoim mieszkaniu.

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł