Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Vincent Walder i Mina Dabiri (tom 2). Kult

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Vincent Walder i Mina Dabiri (tom 2). Kult Camilla Läckberg, Henrik Fexeus - okładka książki

Vincent Walder i Mina Dabiri (tom 2). Kult Camilla Läckberg, Henrik Fexeus - tył okładki książki

Vincent Walder i Mina Dabiri (tom 2). Kult Camilla Läckberg, Henrik Fexeus - okładka audiobooka MP3

Vincent Walder i Mina Dabiri (tom 2). Kult Camilla Läckberg, Henrik Fexeus - okładka audiobooks CD

Zajrzyj do książki

Ocena:
5.0/6  Opinie: 3
Stron:
696
Czas nagrania:
21 godz. 55 min.
Czyta:
Wojciech Żołądkowicz
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3
Czytaj fragment

Ebook (34,64 zł najniższa cena z 30 dni)

44,99 zł (-23%)
34,64 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(34,64 zł najniższa cena z 30 dni)

Audiobook w mp3

59,99 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Kult to druga część trylogii autorskiego duetu Läckberg & Fexeus.

W sztokholmskiej dzielnicy Södermalm uprowadzony zostaje pięcioletni Ossian. Natychmiast rusza dochodzenie. Do policyjnego zespołu Miny Dabiri dołącza negocjator Adam Blom, który dostrzega podobieństwa do wcześniejszej sprawy niestety o tragicznym finale. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem porwań będzie więcej. Mina Dabiri prosi o pomoc Vincenta Waldera mentalistę, z którym nie miała kontaktu od niemal dwóch lat. Znawca psychologii, który przez wielu uważany jest za zdolnego do czytania w myślach, od razu dostrzega analogie do sprawy sprzed kilku lat. Wzajemna relacja Miny i Vincenta ma bardzo szczególny charakter. Mur, którym każde z nich oddzieliło się przed swoją przeszłością, zaczyna pękać, gdy spotykają się po raz kolejny.

Policja rozpoczyna wyścig z czasem i bezwzględnym mordercą działającym według logicznego i rytualnego schematu.

Kto wygra tę nierówną grę?

Thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony!

 

Kult to doskonale udany eksperyment, książka, która wyznacza nowe standardy thrillera. Gabriella Genisi TUTTOLIBRI LA STAMPA

 

Posłuchaj audiobooka:

Wybrane bestsellery

O autorach książki

Jean Edith „Camilla” Läckberg to jedna z najsłynniejszych współczesnych szwedzkich pisarek kryminalnych. Urodziła się 30 sierpnia 1974 roku w miejscowości Fjällbacka położonej na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Dawniej była to typowa osada rybacka, dziś miejscowość, do której chętnie zaglądają turyści. Od dziecka pisała opowiadania kryminalne, mimo to nie podjęła studiów humanistycznych. Studiowała w Szkole Ekonomii i Prawa Handlowego. Przy uniwersytecie w Göteborgu. Po studiach pracowała jako ekonomistka i dyrektorka marketingu, jednak wciąż myślała o pisaniu. W ramach prezentu dostała od najbliższych kurs pisania kryminałów. To tam narodziło się opowiadanie, które później przekształciło się w jej debiutancką powieść Księżniczka z Lodu. Podczas kursu jej opiekun literacki zasugerował, żeby fabułę opowieści umieściła w miejscu, które dobrze zna. W ten sposób Fjällbacka trafiła na strony jej pierwszej powieści, a potem następnych. Przewodnimi bohaterami większości książek pisarki jest Erika Falck i policjant Patrik Hedström. Pierwsze cztery tytuły zostały sfilmowane przez szwedzką telewizję, SVT2. Jej powieści osiągają czołowe miejsca na listach bestsellerów w Szwecji. W swoim kraju sprzedała ponad milion egzemplarzy. Jej głównym hobby jest gotowanie. Napisała książkę kucharską pt. Smaki z Fjällbacki.

Henrik Fexeus jeden z najlepszych prelegentów w Szwecji, wielokrotnie nagradzany mentalista. Przeprowadził szereg głośnych eksperymentów psychologicznych w szwedzkiej telewizji. W 2007 wydał książkę Konsten att läsa tankar (Sztuka czytania w myślach), która trafiła do szerokiej rzeszy czytelników. Jego kolejne książki również zyskały dużą popularność. Zostały przetłumaczone na 27 języki i sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy. W 2018 Henrik Fexeus został uznany za jednego z najlepszych ekspertów na świecie w dziedzinie mowy ciała.

Wydawnictwo Czarna Owca - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności