Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

48 praw władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Robert Greene
Ocena:
4.8/6  Opinie: 4
Stron:
216
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Ebook (18,90 zł najniższa cena z 30 dni)

34,99 zł (-23%)
26,94 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(18,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

NIEMORALNA, POUCZAJĄCA LEKTURA!

Trzy tysiące lat historii władzy skondensowanych w surowej esencji czterdziestu ośmiu praw. Synteza filozofii Machiavelliego, Sun-Tsu, Carla von Clausewitza i innych wielkich myślicieli.

Czy nam się to podoba, czy nie, każde z tych praw znajduje zastosowanie w życiu. Poparte taktykami królowej Elżbiety I, Henryego Kissingera, czy innych wpływowych postaci lub ofiar władzy, zafascynują każdego, kto jest zainteresowany przejęciem kontroli.

Wersja skrócona największego bestsellera Roberta Greena.

Robert Greene poliglota, tłumacz, autor, mówca, autorytet w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Ukończył studia klasyczne na University of Wisconsin. Przez wiele lat pracował jako redaktor, między innymi w magazynie Esquier. Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie, obecnie żyje w Los Angeles.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Robert Greene jest znanym autorem, mówcą oraz autorytetem w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Jest także poliglotą. Przez kilka lat po studiach pracował jako redaktor, między innymi w magazynie "Esquire". Otarł się również o Hollywood, gdzie pracował jako scenarzysta. Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie. Swoją najnowszą książkę napisał wraz z raperem 50 Cent. Jej treść opiera się na stosowaniu najważniejszego prawa: "Niczego się nie bój".

Wydawnictwo Czarna Owca - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności