Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Złudne marzenia. Dziedzictwo

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Złudne marzenia. Dziedzictwo Alicja Skirgajłło - okładka książki

Złudne marzenia. Dziedzictwo Alicja Skirgajłło - tył okładki książki

Złudne marzenia. Dziedzictwo Alicja Skirgajłło - okładka audiobooka MP3

Złudne marzenia. Dziedzictwo Alicja Skirgajłło - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Editio
Ocena:
Druk:
oprawa miękka

Już raz ją ocalił. Teraz znowu jest jej potrzebny

Kira Sadowska traci ukochanego dwukrotnie jednego dnia. Raz najzupełniej dosłownie ― Eryk ginie w tajemniczych okolicznościach. I drugi raz ― kiedy się dowiaduje, że człowiek, którego uważała za swojego narzeczonego, był od dawna szczęśliwie żonaty. Niestety, dla Eryka rozkochanie w sobie Kiry było wyłącznie elementem oszustwa, mającego go doprowadzić do przejęcia całości udziałów w odziedziczonej przez nią firmie.

Jak na drobną dwudziestoparolatkę, zdecydowanie za dużo tych ciosów. A to przecież nie koniec kłopotów: atmosfera wokół Kiry i jej firmy jest niepokojąca. Ktoś życzy dziewczynie źle. Ktoś na tyle bezwzględny, że nie cofnie się przed niczym. Najwyższy czas pomyśleć o osobistej ochronie, tym bardziej że jest akurat pod ręką odpowiedni kandydat na bodyguarda….

UWAGA ― kontynuacja przebojowej powieści Brudna gra!

O autorze książki

Alicja Skirgajłło — urodzona w marcu 1986 roku w Wałbrzychu, absolwentka tamtejszej PWSZ im. Angelusa Silesiusa. Rozwódka, szczęśliwa matka ośmioletniej córki. Zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy innym. Uważa, że życie jest za krótkie, by poświęcać je na kłótnie i walkę z wiatrakami. Perfekcjonistka. Uwielbia dobrą książkę, muzykę, film, jako autorka prężnie działa w serwisie Wattpad.

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł