Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

TOP 5 najlepszych powieści erotycznych - lato 2022

Co tydzień inna książka 50% taniej

 

Szukasz lekkiej i wciągającej powieści od której nie będziesz mogła się oderwać? Tegoroczne wakacje będą zdecydowanie należeć do powieści erotycznych i romansów. Niesamowite fabuły pełne namiętnych scen rozbudzą zmysły i umilą długie letnie wieczory. Oto najlepsze książki erotyczne na lato 2022. Sprawdź nasze zestawienie i koniecznie zaopatrz się w te książkowe hity!

 

1. „Amethyst. Of course, Sir.” FortuneEm

 

Amethyst, of course, sir Kamienie Miami FortunateEm „Amethyst (…)” to połączenie mrocznego thrillera z gorącym erotycznym romansem. Główna bohaterka, dwudziestojednoletnia Verina Berry, mieszka z rodzicami. Niestety jej dom nie należy do idealnych… Przemoc, uzależnienia, poniżanie nawiedzają rodzinę regularnie doprowadzając ją do ruiny. Verina pragnie wyrwać się z objęć domowego dramatu i zrobi absolutnie wszystko by to osiągnąć.
Na swojej drodze spotyka Zena. To dar od losu czy przekleństwo? Przystojny, fascynujący, ale niebezpieczny mężczyzna oferuje uwolnienie od rodzinnego koszmaru. Wszystko ma jednak swoją cenę… a w tym przypadku za wolność dziewczyna musi zapłacić całą sobą. Mężczyzna żąda od niej serca, duszy… i ciała. Jak smakować będzie swoboda zdobyta w ten sposób? Przekonaj się!

 

2. „Fikcyjna dziewczyna” Ludka Skrzydlewska

 

Fikcyjna Dziewczyna Ludka Skrzydlewska Wyśmienita powieść erotyczna z elektryzującym wątkiem kryminalnym, która rozpoczyna się od trzęsienia ziemi, po którym… napięcie tylko rośnie! Nie oderwiesz się od tej powieści.
Główna bohaterka Lavinia Hayes jest pisarką bestsellerowych thrillerów erotycznych. Powoli wychodzi na prostą po traumatycznych wydarzeniach do których doszło sześć lat wcześniej. Wszystko zaczyna się układać, odnosi sukcesy i starannie ukrywa przed światem swoją prawdziwą tożsamość. Niestety pewnego dnia dostaje wiadomość od stalkera, która wywraca jej życie kolejny raz do góry nogami.
Jedyną osobą, która może jej pomóc jest, nieprzychylny jej twórczości, szef wydawnictwa Wayne Harrington. Muszą odrzucić swoją niechęć na bok i zbliżyć się do siebie, bo tajemniczy prześladowca jest coraz bardziej niebezpieczny i bezwzględny. Robi się coraz goręcej…

 

3. „Należymy do siebie” Aleksandra Ziętek

 

Należymy do siebie Aleksandra Ziętek Demon_Stroz To drukowany debiut autorki, a na portalu Wattpad powieść osiągnęła niemal dwa miliony odsłon! Niewątpliwy sukces autorka osiągnęła dzięki ciekawej, zawiłej fabule z pociągającym wątkiem erotycznym.
Główna bohaterka Angela mimo, że na pozór wygląda na beztroską dziewczynę skrywa mroczną tajemnicę. Nikomu nie wspomina o swojej przeszłości, po której pozostały blizny w sercu i na ciele. Do czasu gdy na jej drodze pojawia się zabójczo przystojny, dowcipny i bogaty Jace, który jest pierwszą osobą, przed którą piękna bohaterka chciałaby się otworzyć. Pytanie brzmi czy ten szarmancki mężczyzna jest godny zaufania? Czy jego własna tajemnica nie stanie na przeszkodzie do wspólnego szczęścia?

 

 

4. „Maddox. Prywatne imperium #3” Melanie Moreland

 

Maddox Prywatne Imperium 3 Melanie Moreland Trzeci tom cyklu powieści „Prywatne imperium” opowiadającego o losach trzech przyjaciół. Mężczyźni znają się od studenckich czasów i prowadzą razem imponującą firmę. Tytułowy Maddox czuł się spełniony. Kontrolował każdą sferę swojego życia, nic nie było w stanie go zaskoczyć w uporządkowanym życiu. Aż do momentu w, którym poznał Dee. Początkowo nic nie zapowiadało problemów. Piękna kobieta pociągała go jak żadna inna wcześniej, a seks z nią był nieziemski. Ustalone wcześniej jasne zasady ich relacji, ograniczające ją do samej fizyczności pasowały obojgu kochanków.
Co mogło pójść nie tak…? Niestety wszystko runęło, gdy Maddox się zakochał. Przestraszona Dee otoczyła się grubym murem i nie chciała otworzyć się na romantyczne uczucie mężczyzny, który był gotów na bardzo wiele w imię tej miłości. Był gotowy na wszystko.

 

5. „Szczytowanie” Katarzyna Paciorek

 

Szczytowanie Katarzyna Paciorek Debiutancka powieść przepełniona całym spektrum uczuć i opisami pięknych górskich krajobrazów. Przejmująca, poruszająca i pełna gorącej namiętności historia młodej studentki z Krakowa. Co wydarzy się w życiu Niny?
Dziewczyna wpada na szalony pomysł zmiany tematu swojej pracy dyplomowej. Czy to się może udać? Opuszcza miasto i fantastycznego chłopaka Filipa by wyruszyć do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Planuje wędrować po górach i prowadzić obserwacje potrzebne do napisania pracy. Kto całkowicie odmieni jej piękny i ułożony świat? Gdy Jasiek – ratownik medyczny TOPR-u pojawi się na szlaku, Nina w sekundę straci to co najważniejsze, a on złoży obietnicę, która nigdy nie powinna zostać wypowiedziana. I chociaż obydwoje są dla siebie obcymi ludźmi, to jednak los połączy ich drogi…


Mamy nadzieję, że wystarczająco zaintrygowaliśmy Cię tymi historiami? Zapewniamy, że każda jest wyjątkowa i wciąga od pierwszej strony. Możesz być pewna, że te erotyczne powieści dostarczą Ci mnóstwa emocji i satysfakcji. Łap swój egzemplarz i rozkoszuj się lekturą!