Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Anioł łez #4. Splecione skrzydła

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Anioł łez #4. Splecione skrzydła Layla Wheldon - okładka książki

Anioł łez #4. Splecione skrzydła Layla Wheldon - tył okładki książki

Anioł łez #4. Splecione skrzydła Layla Wheldon - okładka audiobooka MP3

Anioł łez #4. Splecione skrzydła Layla Wheldon - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Editio Red
Serie wydawnicze:
Anioł łez
Ocena:
Stron:
360
Druk:
oprawa miękka

Zakończenie pięknej opowieści o miłości, która uskrzydla 

Miłość jest jedną z najpotężniejszych rzeczy na świecie. W imię miłości człowiek jest w stanie zrobić wszystko, nawet przekroczyć swoje własne granice moralne. 

Daniel przysięgał zrobić wszystko, by wrócić do Diany, a ona obiecała mu, że będzie czekała.

Diana i Daniel na co dzień posługują się fałszywymi imionami i lawirują na granicy kłamstwa i prawdy, by móc przetrwać w świecie sławy, mafii i gangów. Lata ciągłych pożegnań, kradzionych dni i tęsknoty zdają się zbliżać ku końcowi.

Oboje znają ryzyko i wiedzą z czym się wiąże powrót Daniela na stałe do Stanów, ale są gotowi na wszystko, byleby mimo przeciwnościom losu, znów być razem. 

W pewnym momencie Daniel będzie musiał podjąć decyzję, której konsekwencje na zawsze wpłyną na przyszłość jego samego, Diany i Chrisa. Młody mężczyzna będzie miał szansę odzyskać swoją prawdziwą tożsamość i oczyścić swoje imię, ale cena może okazać się zbyt wysoka.


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Layla Wheldon - to pseudonim Sandry Sotomskiej na wattpad.com, portalu dla młodych twórców, na którym publikuje od 2015 roku. Debiutancki Miłosny układ przez długi czas utrzymywał na nim pozycję numer 1 w kategorii romansów i w dalszym ciągu osiąga rekordową liczbę odsłon - obecnie to ponad 3 miliony. Jej pasją jest pisanie. Interesuje się muzyką, językiem angielskim oraz kulturą Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Australii. Lubi podróżować i poznawać nowe miejsca.

Layla Wheldon - pozostałe książki

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności