Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Wbrew Mojrom

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wbrew Mojrom Layla Wheldon - okładka książki

Wbrew Mojrom Layla Wheldon - tył okładki książki

Wbrew Mojrom Layla Wheldon - okładka audiobooka MP3

Wbrew Mojrom Layla Wheldon - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Serie wydawnicze:
Splecione losy
Ocena:
Stron:
384
Druk:
oprawa miękka

Po nitce nieporozumień do kłębka… skomplikowanych uczuć

Ariadne Crawford ma niecałe osiemnaście lat. Niedługo skończy szkołę średnią, ale nie bardzo wie, co chciałaby robić dalej. Wynikające z troski pytania starszej siostry Kaydence nie pomagają, a tylko dokładają dziewczynie stresu. Lecz oto pojawia się światełko w tunelu: Ariadne dostaje szansę na spełnienie swojego największego marzenia – będzie się uczyć jazdy konnej! 

Trening kosztuje, na szczęście dziewczyna dysponuje odpowiednią kwotą, którą zarobiła podczas pracy w sklepie jeździeckim. To tam poznała Tristana Nivena, najlepszego przyjaciela Eliasa, chłopaka Kaydence. Znajomość zaczęła się nie najlepiej – od sprzeczki, i to tylko z pozoru błahej. 

Wkrótce przed swoimi urodzinami Ariadne zdecyduje się na mało przemyślany, ale niezwykle dla niej ważny krok i tym samym sporo namiesza w życiu swoim i swoich najbliższych. Również w życiu Tristana…

Czy tym dwojgu uda się szczęśliwie wydostać z labiryntu pogmatwanych emocji?

Kolajna część serii Splecione losy!


Książka dla czytelników powyżej czternastego roku życia.

O autorze książki

Layla Wheldon - to pseudonim Sandry Sotomskiej na wattpad.com, portalu dla młodych twórców, na którym publikuje od 2015 roku. Debiutancki Miłosny układ przez długi czas utrzymywał na nim pozycję numer 1 w kategorii romansów i w dalszym ciągu osiąga rekordową liczbę odsłon - obecnie to ponad 3 miliony. Jej pasją jest pisanie. Interesuje się muzyką, językiem angielskim oraz kulturą Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Australii. Lubi podróżować i poznawać nowe miejsca.

Layla Wheldon - pozostałe książki

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności