Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Klątwa (Złoty #2)

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Klątwa (Złoty #2) Marissa Meyer - okładka książki

Klątwa (Złoty #2) Marissa Meyer - tył okładki książki

Klątwa (Złoty #2) Marissa Meyer - okładka audiobooka MP3

Klątwa (Złoty #2) Marissa Meyer - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
487
Druk:
oprawa miękka

Serilda żyła po mrocznej stronie całunu, choć jej ciało było martwe. Straszliwa klątwa sprawiła, że duch Serildy został oderwany od ciała i uwięziony w ponurym zamku Adalheid. Władca tego miejsca, okrutny Erlking, wyznaczył jej zadanie: jako śmiertelna miała urodzić mu potomka. Ogłosił ją przyszłą królową, a ona okazała posłuszeństwo, choć wiedziała, że po urodzeniu dziecka Król Olch nie będzie miał dla niej litości. Musiała jednak podjąć śmiertelną grę, licząc przede wszystkim na swój talent do opowiadania historii i pomoc Złotego.

Sieć kłamstw Erlkinga stawała się z dnia na dzień coraz dziwniejsza i bardziej niebezpieczna. Sekretna obecność Złotego w zamku dawała Serildzie chwile nadziei za cenę ogromnego ryzyka. Jeśli nie chciała zostać w Adalheid na zawsze, musiała je podjąć. Czas powoli upływał, Bezkresny Księżyc zbliżał się nieubłaganie. Jeśli do tej chwili Złoty z pomocą Serildy nie odzyska utraconego imienia, oboje zostaną przeklęci. Tymczasem każdy kolejny dzień przynosił nowe koszmary. I już wkrótce zrozumieli straszliwą prawdę.

Jeśli Erlking osiągnie swój cel i dokona zemsty, zło wypełznie zza mrocznego całunu. Ich czeka okrutny koniec, a świat śmiertelnych zmieni się bezpowrotnie.

Koszmar nigdy się nie skończy, jeśli nie złamiesz tej klątwy!


Książka dla czytelników powyżej czternastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Marissa Meyer jest amerykańską autorką bestsellerów z listy New York Timesa, znaną głównie z tworzenia współczesnych wersji baśni, dzięki którym zdobyła rzesze wiernych czytelników. Mieszka z rodziną w mieście Tacoma w stanie Waszyngton. Jej największą pasją jest czytanie książek, pisanie książek i opowiadanie o książkach.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności