Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Pomiędzy. Niezapomniane spotkania u kresu życia

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Hadley Vlahos, RN
Wydawnictwo:
Editio
Wydawnictwo:
Editio
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
266
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka (27,45 zł najniższa cena z 30 dni)

54,90 zł (-30%)
38,43 zł

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(27,45 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook (27,45 zł najniższa cena z 30 dni)

54,90 zł (-45%)
30,20 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(27,45 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią.

Haruki Murakami

Wielu ludzi nie chce przyjąć do wiadomości, że śmierć czeka każdego. Uświadomienie sobie, że przeminiemy, i my, i nasi bliscy, bywa trudnym i emocjonalnie wyczerpującym doświadczeniem. Raczej odpychamy od siebie myśli o śmierci i umieraniu, a kiedy ten czas nadchodzi, staje się źródłem ogromnego strachu, bólu i niepewności. Czy nie lepiej byłoby przez ostatnie chwile życia, czy to swojego, czy bliskiej osoby, u progu nieznanego, przejść inaczej, z miłością i czułością?

Oddajemy w Twoje ręce wyjątkową i ważną książkę, dzięki której łatwiej przezwyciężysz naturalny lęk przed odchodzeniem. To wzruszająca autobiografia pielęgniarki hospicyjnej, pełna pięknych, głębokich i prawdziwych historii. Choć opowiada o umieraniu i towarzyszeniu osobom odchodzącym z tego świata, znajdziesz w niej poruszające lekcje życia i szczerej mądrości. W trakcie lektury lepiej zrozumiesz, czym jest hospicjum i na czym polega opieka nad człowiekiem u kresu jego dni, doświadczysz również współczucia i czułości, które Hadley Vlahos odnalazła w śmierci każdego swojego pacjenta. Historie, którymi dzielę się w tej książce, pokazują, jak niewytłumaczalne, potężne i poruszające mogą być chwile prowadzące nas od obecnego życia do tego wszystkiego, co dopiero nadchodzi (a wierzę, że coś nadchodzi) ― przyznaje autorka.

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić!

przysłowie chińskie

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Hadley Vlahos jest dyplomowaną pielęgniarką hospicyjną. Odwiedza swoich pacjentów w domach, a w mediach społecznościowych, jako Nurse Hadley, edukuje i dzieli się historiami dotyczącymi opieki hospicyjnej. Obecnie pracuje nad utworzeniem bezpłatnego domu hospicyjnego dla pacjentów i ich rodzin. Mieszka w Nowym Orleanie razem z mężem i trójką dzieci.

Editio - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności