Bony podarunkowe Podaruj prezent
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

FC Barcelona. Sportowi giganci

W tej książki poznacie historię FC Barcelony od jej początków aż do współczesności. Autor tutaj skupia się na sukcesach klubu, jak i trudniejszych momentach, pokazując Barcelonę jako drużynę budowaną przez wybitne osobowości i kolejne pokolenia piłkarzy. ‎ ‎Kiążka porządkuje najważniejsze fakty i osiągnięcia, a jednocześnie podkreśla ciągłość klubowej tradycji oraz znaczenie legendarnych zawodników i trenerów. ‎

_.zaczyttanaa._ Helios Katarzyna

Frenemy. Przyjaciel czy wróg?

🆁🅴🅲🅴🅽🆉🅹🅰 Frenemy: Przyjaciel czy wróg? 𝓐𝓾𝓽𝓸𝓻 - Lauren Price 𝓦𝔂𝓭𝓪𝔀𝓷𝓲𝓬𝓽𝔀𝓸 - BeYA 𝓞𝓬𝓮𝓷𝓪 - 5/5 ⭐ 𝓜𝓸𝓽𝔂𝔀𝔂:  trudne wybory i moralne dylematy  przyjaźń czy rywalizacja  presja przyszłości i marzeń  enemies to lovers  lojalność i zdrada  odkrywanie siebie „Frenemy. Przyjaciel czy wróg?” to książka, która naprawdę wciąga i zostawia trochę do myślenia 🤍 Historia skupia się na Erice, która dostaje szansę na spełnienie swoich marzeń - ale pod warunkiem, który totalnie komplikuje wszystko. Musi zdobyć dowody przeciwko innemu uczniowi, żeby zdobyć stypendium i zawalczyć o swoją przyszłość . I właśnie od tego momentu zaczyna się cała emocjonalna jazda. Najbardziej podobało mi się to, jak pokazane są relacje. Nic nie jest tu czarno-białe - ludzie nie są tylko dobrzy albo źli. Jest dużo mieszanych emocji, wątpliwości i takich momentów, gdzie sama nie wiedziałam, co bym zrobiła na miejscu bohaterki. Wątek relacji między Eriką a Chase’em też był naprawdę fajnie poprowadzony. To nie jest taka banalna historia - wszystko rozwija się stopniowo i ma sens, a emocje są dość prawdziwe. Książka jest lekka w czytaniu, ale ma w sobie coś więcej - pokazuje, że czasem marzenia mają swoją cenę i nie wszystko jest takie proste, jak się wydaje na początku. Dla mnie to było bardzo „wciągnę i nie odłożę” 😭 5/5 ⭐ za klimat, emocje i ten cały vibe relacji, które nie są oczywiste 🤍

Bookcase_with_Esti Grzybowska Berenika Estera

Do wesela się zagoi

Mój zachwyt nad książkami Pani Skrzydlewskiej już w ogóle mnie nie dziwi. Porozmawiajmy. Oficjalnie mogę powiedzieć, że Ludka Skrzydlewska tworzy romanse, które nie zawodzą. Umieszcza w nich lekkość, cudowne więzi i nieoczywiste połączenia charakterów, a co najważniejsze naturalnie wplata w historię trudny społecznie temat, empatycznie go opowiadając. Sutton poznaje Hugh w noc sylwestrową dość niefortunnie i w stroju dinozaura. Nie przypadają sobie do gustu, ale to nie stanowi problemu dla towarzyskiej Susie - adopcyjnej córki Sutton. Szybko okazuje się, że pierwsze spotkanie to dopiero początek, ponieważ ta dwójka ma zorganizować wesele swoich przyjaciół. Sutton i Hugh to ogień i woda, zorganizowanie i chaos, a przy tym ogromne uczucia i piękne emocje. Cała trójka, bo Susie jest równie ważna, buduje wspaniałą historię, rodzinę i obraz niezachwianego wsparcia. Znajdziesz tutaj wszystko to, co możesz sobie wymarzyć w słodkim, uroczym romansie. Przepiękne chwile przeplecione z przeciwnościami losu, walkę o bliskich, wspierających przyjaciół i sporo dinozaurów. Ode mnie bezapelacyjne 5 gwiazdek w pięciostopniowej skali. Mam nadzieję, że Ty też poznasz Susie, Sutton i Hugh i zachwycisz się ich historią tak mocno, jak ja. 

zle_charaktery Brzozowska-Czyżak Agnieszka

Muza rockmana

"Przyszłość wiąże się ze strachem, a przeszłość z żalem. Jedyny spokój, na który możemy liczyć, to tu i teraz." Ostatnie lata były dla Emily bardzo trudne. Czas i los nie był dla niej łaskawy. Pewnego dnia dziewczyna, z zupełnie nieznanych przyczyn pojawia się na progu studia nagrań. Co więcej owe studio znajduje się na odludziu kalifornijskiej pustyni. Dziewczyna nie przypuszczała, iż jej pojawienie się zostanie odebrane jako kandydatura na asystentkę podczas trasy koncertowej, jednego z najbardziej roznawalnego zespołu rockowego Ameryki. Tristan Daltrey jest głównym wokalistą w zespole Delirious Jones. Jego charyzma, wygląd i głos sprawiają, iż wprost nie może opędzić się od fanek. Jednakże to właśnie przy Emily, mężczyzna ma wrażenie, iż może o wszystkim jej powiedzieć. Każdy dzień ich do siebie przyciąga. Niestety wszystko się komplikuje kiedy Emily również zaczyna otwierać się przed Tristanem, zdradzając mu pewien sekret.... "Powiedz mi, co najgorszego w życiu zrobiłaś, a ja ci uwierzę..." Czy po wypowiedzeniu tych słów i usłyszeniu odpowiedzi, relacje Emily i Tristana ulegną zmianie? Każda, powtarzam każda książka autorki sprawia, iż za każdym razem po jej skończeniu czuję pewien niedosyt. I nie dlatego, że coś jest nie tak z historią, tylko dlatego, że ona się zbyt szybko kończy. Nieszablonowi bohaterowie, których nie sposób nie polubić. Tristan jest gwiazdą rocka ale swoim zachowaniem i podejściem do życia, totalnie różni się od innych muzyków. Natomiast Emily to dziewczyna z mnóstwem doświadczeń i sekretów, których nikomu nie zdradza. A jednak to właśnie Tristan staje się pierwszą osobą przed którą się otwiera. Bohaterów jedyne co dzieli to wiek, a jak wiadomo to tylko liczba. Między tą dwójką czuć chemię, a czytając ich relacje, czytelnik się rozpływa. Gorąco polecam ❤️

@do_zaczytania Winczewska Anna

Pocałunki zamiast słów. Vancouver Agitators: miłość na lodzie #1

Jakie to było dobre. Przeczytałam tę książkę za jednym zamachem. Jest to pierwszy tom serii Vancouver Agigators : miłość na lodzie. Jestem nią oczarowana. Kocham hokejówki, więc nie było innej możliwości jak po nią tylko sięgnąć. Już na samym wstępie autorka rzuca nas w paszczę dobrego humoru. Historia skupia się na Winnie Berlin, która po wypadku samochodowym podczas burzy trafia do domu Poxleya "Poxa" Vane'a - gburowatego hokeisty, który nie jest zachwycony jej obecnością. No co tu dużo mówić nie darzą się oni sympatią, ale kochanie nie musicie się martwić bo to niedługo się zmieni. Pierwszy raz mam styczność z piórem autorki i mogę was zapewnić, że nie ostatni. Meghan ma rewelacyjne pióro. Delikatne, lekkie i hipnotyzujące. Dzięki temu książkę czyta się w szybkim tempie. Bardzo polubiłam bohaterów drugoplanowych. Oni nadają tej historii takiej wyrazistości. Nie zabraknie pikantnych scen pełnych ognia, tajemnic i dobrego humoru, a dialogi pomiędzy bohaterami to majstersztyk. Jeśli lubicie komedie romantyczne i serię Off-Campus Elle Kennedy to ta książka jest dla was idealna.

Zaczytana_mama_trojki_dzieci Garbalska Karolina