Recenzje
Frenemy. Przyjaciel czy wróg?
5/5 ⭐️ 1/5 💧 0/5 🌶 - Na początku chciałabym ogromnie podziękować wydawnictwu za egzemplarz recenzencki i możliwość przeżycia tak niesamowitej, emocjonalnej historii! - Dla mnie ta książka to absolutne arcydzieło w swojej kategorii. Autorka stworzyła genialną młodzieżówkę, która od pierwszych stron całkowicie mnie pochłonęła, a kartki praktycznie same się przewracały. Idealnie zbudowane napięcie sprawiło, że odcięłam się od rzeczywistości i przeżywałam każdy moment razem z bohaterami. - Jeśli chodzi o bohaterów, jestem pod wielkim wrażeniem kreacji Eriki i Chase'a. Erika nie jest wyidealizowaną postacią - popełnia błędy, mierzy się z ogromną presją przyszłości i brakiem pewności siebie, co czyni ją niezwykle autentyczną. Z kolei Chase, pod maską szkolnego buntownika, skrywa głęboką wrażliwość, ból i samotność, które całkowicie rozkładają czytelnika na łopatki. Byłam szczerze zaskoczona, jak został rozwiązany jego wątek, ponieważ szczerze mówiąc, spodziewałam się bardziej schematowego działania. - Jeśli chodzi o wątek romantyczny, to dostałam tutaj majstersztyk. Relacja typu enemies to lovers została poprowadzona w sposób genialny i pełen chemii. Autorka doskonale pokazała, jak rodzi się między nimi zaufanie oraz jak trudne wybory, sieć kłamstw i dylematy moralne wystawiają ich rodzące się uczucie na najcięższą próbę. - Podsumowując, jestem absolutnie zachwycona i totalnie zakochana w tej historii! Książka porusza ważne tematy, takie jak lojalność, zdrada, strach przed porzuceniem oraz trudne realia bycia nastolatkiem w świecie pełnym fałszu. - Zdecydowanie polecam zapoznać się z tą pozycją! Jestem pewna, że nie pożałujecie!
Uwięzieni w grach relacyjnych. Jak wygrać bliskość
“Uwięzieni w grach relacyjnych. Jak wygrać bliskość” Dr Agnieszka Kozak - Psycholog, psychoterapeutka, coach, nauczyciel akademicki, trenerka biznesu Zbigniew Rećko Coach, trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem w pracy z liderami, zespołami i organizacjami. Książkę tę wydało wydawnictwo Sensus Książka ta należy do poradników psychologicznych, w którym podejmowany jest temat schematów. Autorzy podkreślają że z trybu gry da się wyjść! (Co myślę, że jest ważna informacją). Przekazana jest teoretyczna i praktyczna wiedza na przykładach dialogów. “Uwięzieni w grach relacyjnych. Jak wygrać bliskość” książka ta sprawdzi się osobom co chcą dowiedzieć się jak wyjść z schematu co nie jest i nie będzie łatwe. Mimo wszystko uważam że warto wyjść z nich i przeczytać tą lekturę. Lektura może być idealnym dodatkiem do własnej psychoterapii.