Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Scars #3. Blizny zapisane w twoich oczach

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Scars #3. Blizny zapisane w twoich oczach FortunateEm - okładka książki

Scars #3. Blizny zapisane w twoich oczach FortunateEm - tył okładki książki

Scars #3. Blizny zapisane w twoich oczach FortunateEm - okładka audiobooka MP3

Scars #3. Blizny zapisane w twoich oczach FortunateEm - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
312
Druk:
oprawa miękka

Szczęście nie może trwać wiecznie

Vafara i Royce odnaleźli to, na co tak długo i cierpliwie czekali. Ich rodzina powiększyła się o trzy wspaniałe osoby, a wspólne życie biegło powolnym, spokojnym rytmem. Prawda, że nieco zaburzonym przez wyjazd ukochanej córki na uczniowską wymianę do Wielkiej Brytanii. Teraz jednak, po dwóch latach, Raveena ponownie dołącza do rodziców i braci. Wydaje się, że wszystko wraca na dawne tory...

Niespodziewanie w ich codzienność wkracza tajemniczy chłopak o smutnych szaroniebieskich oczach. Zarówno Vafara, jak i jej córka zauważają w nim coś znajomego. Matka dostrzega przede wszystkim odbicie swoich wewnętrznych demonów, a Raveena widzi ból, który pragnie ukoić.

Czy Evren Rayland pozwoli sobie pomóc?

Ostatnia część trylogii Scars


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

O autorze książki

FortunateEm - Od dziecka marzyła, by związać przyszłość z rysowaniem i książkami. Kiedy zaczęła publikować na Wattpadzie, była akurat nadzwyczaj daleko od tych pragnień ― wyszła z bezpiecznego domu prosto w gęsty las szkolnej rzeczywistości. Pisanie opowiadań było jedynym, co nie pozwalało się jej rozpaść. Tak poznała wspaniałych ludzi i w końcu odnalazła siebie, a także to, co sprawia jej największą radość. Czytelnicy kupują w księgarniach jej najprawdziwsze spełnione marzenia: książki z ilustracjami autorki ― dziewczyny, która w najśmielszych marzeniach nie przypuszczała, że będzie częścią świata powieści.

FortunateEm - pozostałe książki

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł